Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Zarząd

26
Waldemar Mnich – Prezes Zarządu
 
Od początku, tj. od 2003 r. współzałożyciel i Wiceprezes ds. Organizacyjno-Prawnych „Sportgas” przez dwie kadencje, a od czerwca 2011 r. - Prezes Zarządu.
Odpowiada za koordynację prac Zarządu, reprezentuje Stowarzyszenie w relacjach zewnętrznych oraz zabezpiecza obsługę prawną Stowarzyszenia. Współredaguje serwis internetowy. Formalnie nadzoruje funkcjonowanie sekcji tenisowej, brydżowej i wędkarskiej.
 
Kontakt: waldemar.mnich<>sportgas.pl
 


   BMR_03

Bartosz Motyka-Radłowski – Wiceprezes Zarządu
 
Odpowiada za realizację celów strategicznych Stowarzyszeni w aspekcie ekonomicznym i finansowym; za funkcjonowanie wewnętrznych rozliczeń, operacji finansowych, budżetowania i kontroli kosztów i przychodów Stowarzyszenia. Jednocześnie nadzoruje planowanie finansowe, politykę rachunkowości, podatki i współpracę z obsługą rachunkową. Nadzoruje funkcjonowanie sekcji badmintona i squasha.
 
Kontakt: bartosz.motyka-radlowski<>sportgas.pl

 Cezary_29
 
Cezary Sarnowski – Członek Zarządu
 
Odpowiada za prowadzenie spraw związanych z funkcjonowaniem i rozowjem sekcji sportowych. Współredaguje serwis internetowy. Nadzoruje funkcjonowanie sekcji piłkarskiej.

Kontakt: cezary.sarnowski<>sportgas.pl 
  Mikołaj_09
 
Mikołaj Burkacki – Członek Zarządu
 
Z wyksztalcenia i zamiłowania socjolog. Trener KAIZEN - systemu zarządzania przedsiębiorstwem a zarazem filozofią mająca na celu ciągłe, stopniowe ulepszanie całej organizacji, szczególnie pod względem jakości i wydajności. Współkoordynuje wydarzenia sportowe. Odpowiada za promocję stowarzyszenia i komunikację. Związany z sekcją strzelectwa. Współredaguje serwis internetowy.

Kontakt: mikolaj.burkacki<>sportgas.pl

IMG_9052
Artur Magiera – Członek Zarządu

Doktor Nauk Fizycznych. Absolwent Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Warszawskiej oraz programu Warsaw Executive MBA - studiów menedżerskich prowadzonych przez Uniwersytet Minnesoty - Carlson School of Management oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Posiada bogate doświadczenia korporacyjne zdobyte w pracy w dużych organizacjach, na różnych stanowiskach, w wielu obszarach biznesowych w rozmaitych sektorach gospodarki. Miłośnik sportu. Pasjonat tenisa ziemnego oraz żeglarstwa (także motorowodnego). Zawodowo zajmuje się planowaniem strategicznym i rozwojem biznesu. Fascynuje go opracowywanie biznesplanów dla innowacyjnych przedsięwzięć biznesowych. Wspiera zarząd w wypracowywaniu strategii i planów rozwoju Sportgas.

Kontakt: artur.magiera<>sportgas.pl