Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

12 lutego wracamy wszyscy na korty

Od 12 lutego możemy znowu cieszyć się możliwością gry w tenisa. Zgodnie z rozporządzeniem rządowym, amatorzy będą mogli grać w hali i na przykrytych dachem kortach. 

W ostatnich tygodniach, podczas obowiązywania zakazu uprawiania sportu amatorskiego, toczyła się rywalizacja w ramach SPORTGAS TENNIS CHALLENGE, z udziałem osób posiadających aktualne licencje zawodnicze Polskiego Związku Tenisowego. Nowe zmiany przepisów oznaczają, że od piątku treningi wznowi sekcja tenisowa Sportgas, więc zapraszamy wszystkich jej członków do aktywnego spędzania czasu na kortach.

Pamiętajmy jednak, żeby korzystać z możliwości gry w tenisa w sposób bezpieczny dla nas samych, dla naszych partnerów z kortu oraz naszych rodzin. Zachowujmy się rozsądnie i przestrzegajmy niezbędne procedury sanitarne, jak trzymanie dystansu, noszenie maseczek w przestrzeni publicznej czy regularną dezynfekcję rąk.

Jednocześnie namawiamy do śledzenia naszych informacji dotyczących imprez sportowych, które Sportgas planuje zorganizować już na wiosnę. Szczegóły wkrótce!