Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Barbórkowy Strzał w 10. Podsumowanie edycji 2022

Podsumowanie strzeleckiego roku 10 grudnia o godzinie 10:00. Zapraszamy na strzelnicę CWKS Legia Warszawa Rembertów. Już teraz zarezerwujcie datę w swoich kalendarzach.
Wieńcząca bieżący rok IV edycja Strzału w 10 odbędzie się pod znakiem naszego święta branżowego, czyli Barbórki.
Rozegramy tradycyjnie takie konkurencje jak: Trap, Pistolet Centralnego Zapłonu oraz Karabin Centralnego Zapłonu. Wprowadzenie w ostatniej edycji naszych zawodów konkurencji dynamicznej okazało się świetnym pomysłem, dlatego też i teraz do naszej rywalizacji dokładamy czwartą konkurencję w postaci toru taktycznego.
Obawiasz się zimnej aury pogodowej? Ubierz się ciepło, a my zadbamy o  resztę. Dla uczestników zawodów przygotowane zostanie ognisko, a także ciepłe napoje i gorąca atmosfera.
Z nami spędzisz świetną sobotę.
Zapraszamy!

Zapisy na wydarzenie za pomocą niniejszego formularza.
Uwaga!!! Podczas przejścia do operatora systemu płatności, Twoja przeglądarka domyślnie może blokować wyskakujące okienka – tak zwane pop-upy. Proszę zwróć na to uwagę i jeśli trzeba zmień ustawienia swojej przeglądarki.

WAŻNA INFORMACJA! Preferencyjnie warunki udziału w wydarzeniu dla członków stowarzyszenia Sportgas. Warto być z nami. Jeżeli jeszcze się wahasz to jest to najlepszy moment na dołączenie (https://sportgas.pl/dolacz-do-nas)

Preferencyjne warunki uczestnictwa dla członków sekcji strzeleckiej Sportgas oraz catering.
Najczęściej zadawane pytania:
  1. Czy mogę zapisać na wydarzenie bliską mi osobę np. członka rodziny, kolegę, dziewczynę itp? Tak, oczywiście – rejestracja za pomocą tego samego formularza.
  2. Czy członkowie mojej rodziny mogą uczestniczyć w wydarzeniu jako osoby towarzyszące? Jak najbardziej, ale zachęcamy wszystkich do rejestracji i udziału w zawodach.
  3. Czy muszę posiadać wcześniejsze doświadczenie w strzelectwie i obsłudze broni? Zawody mają charakter rywalizacji, ale przede wszystkim liczy się dobra zabawa i bezpieczeństwo, dlatego też dopuszczamy, a nawet zachęcamy do udziału osoby bez wcześniejszego doświadczenia. Na każdej osi dostępny będzie instruktor oraz sędzia, który będzie Tobie asystował.
  4. Ile trwają zawody? Zarezerwuj 4 godziny w swoim kalendarzu (przywitanie gości, odprawa, zawody, rozdanie nagród).
Kiedy? 10 grudnia 2022 roku o godzinie 10:00
Gdzie? Strzelnica Rembertów - Centralny Wojskowy Klub Sportowy LEGIA Warszawa Sekcja Strzelecka, Aleja Generała Antoniego Chruściela „Montera” 1, 04-454 Warszawa
Jak was znajdę? Obiekt jest duży, więc przybywając na miejsce kieruj się prosto wzdłuż wytyczonych ścieżek, wypatrując banerów Sportgas.

ORGANIZATOR ZAPEWNIA PODSTAWOWE OCHRONNIKU SŁUCHU W POSTACI JEDNORAZOWYCH ZATYCZEK. PROSZĘ ZABIERZ SWOJE OCHRONNIKI SŁUCHU, JEŻELI TAKOWE POSIADASZ.