Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Barbórkowy Strzał w 10. Podsumowanie edycji 2023

Z przyjemnością zapraszamy wszystkich zainteresowanych na niezwykłe zawody strzeleckie z cyklu "Strzał w 10", które odbędą się tym razem na strzelnicy FSO w Warszawie. To wyjątkowa edycja związana z Barbórką, której organizatorem od lat jest nasza Sekcja Strzelecka.
Data: 25 listopada 2023 roku (sobota), godzina 12:00.
Podczas zawodów będziesz miał okazję wypróbować swoje umiejętności w konkurencjach strzeleckich, takich jak:
- Pistolet sportowy
- Karabin sportowy
- Pistolet centralnego zapłonu
- Karabin centralnego zapłonu
Pragniemy podkreślić, że to nie tylko rywalizacja, ale także doskonała okazja do dobrej zabawy i poznania nowej pasji. Nasze zawody promują sportową duchowość i fair play, więc niezależnie od poziomu zaawansowania, każdy uczestnik jest mile widziany.

Mamy przyjemność poinformować, że każdy zawodnik ma możliwość zabrania ze sobą osoby towarzyszące, które nie tylko mogą cieszyć się atmosferą zawodów, ale również mają szansę wziąć udział w szkoleniu podstawowym i/lub w konkurencjach strzeleckich. To doskonała okazja do wspólnej rywalizacji i odkrywania nowej pasji w towarzystwie przyjaciół i rodziny. Zapraszamy do udziału i wspólnego dzielenia się strzeleckimi doświadczeniami! Wpisowe dla członków sekcji strzeleckiej, którzy mają opłaconą składkę za 2023 r. jedynie 70 zł, pozostali uczestnicy - 170 zł.
Zapraszamy do zapisów na te wyjątkowe zawody 
oraz do śledzenia naszej strony internetowej. Do zobaczenia na strzelnicy FSO w Warszawie 25 listopada!
Czekamy na Ciebie i Twoich znajomych!
 
Ze strzeleckim pozdrowieniem,
Sekcja Strzelecka Stowarzyszenia Sportgas