Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

BIEGANIE W PUSZCZY

Mamy świetną propozycję dla miłośników biegania i tenisa. W dniach 14-17 maja zapraszamy członków Sportgas na czterodniowy obóz tenisowo-biegowy w Parku Białowieskim, połączony ze startem w półmaratonie. Ale po kolei.

Przyjeżdżamy na miejsce w czwartek (14 maja) po południu, a około godz. 18 planujemy lekki rozruch biegowy, w którym obowiązkowo udział biorą uczestnicy zawodów. Potem wszystkich czeka kolacja w sympatycznym gronie członków stowarzyszenia.

Piątek (15 maja), zaraz po śniadaniu, to już intensywne treningi biegowe oraz tenisowe na kortach, a potem wspólna wycieczka kolejką wąskotorową mad jezioro Topiło. Zawodnicy zgłoszeni do sobotniego półmaratonu będą mogli w Hajnówce odebrać pakiety startowe. Po południu rozpoczynamy integracyjną obiadokolację w Białowieży.

Sobota (16 maja) to dla tenisistów będzie dłuższa chwila na doskonalenie warsztatu i szlifowanie formy na kortach, zaś dla biegaczy pełna mobilizacja startowa. Po śniadaniu ruszamy do Hajnówki, gdzie czeka nas rozruch i w samo południe występ w Półmaratonie Hajnowskim. Po godzinie 17-tej wszyscy widzimy się na integracyjnej biesiadzie w leśniczówce w Parku Białowieskim. Zorganizowany powrót autokarowy do godziny 22.

Również w niedzielę (17 maja) nie zwalniamy tempa. Po śniadaniu trenujemy na kortach lub biegamy, a uczestnicy półmaratonu będą mogli też doskonalić techniki rozciągania mięśni po zwiększonym wysiłku fizycznym. O godzinie 13.00 planujemy powrót do domu.

Szczegółowe informacje i zgłoszenia pod adresem: tenis<>sportgas.pl. Zapraszamy do kontaktu i do Białowieży!