Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Brydż

Sekcja brydża sportowego powstała w 2010r. Skupia zarówno doświadczonych i utytułowanych brydżystów, jak i osoby, które grają w brydża od niedawna. W trakcie zajęć organizowanych przez sekcję, możliwe jest skorzystanie ze specjalistycznego szkolenia z licytacji, rozgrywki lub wistu, przeprowadzenie konsultacji na dowolny temat brydżowy z doświadczonym instruktorem brydża sportowego i sędzią międzynarodowym oraz naukę brydża od podstaw (dla nowych członków sekcji).
 
Raz w miesiącu w zabytkowych wnętrzach Muzeum Gazownictwa organizujemy turnieje, naprzemiennie na maxy i na IMPy, zaliczane do punktacji długofalowej naszej sekcji. Zwykle odbywają się one w ostatni czwartek miesiąca (z wyłączeniem okresu wakacyjnego), o godz.16.00.
 
Od 2012 organizujemy Mistrzostwa GK PGNiG w Brydżu Sportowym, kontynuując blisko czterdziestoletnią tradycję współzawodnictwa brydżowego wśród pracowników polskiej branży gazowniczej. Jest to najdłużej organizowana impreza środowiskowa w Polsce. Jej początki sięgają lat 70-tych.
 
W związku z rozwojem sekcji, prosimy o kontakt osoby chcące nauczyć się grać w brydża i zamierzające skorzystać z profesjonalnego szkolenia. Zajęcia - w zależności od liczby zgłoszeń - będą się odbywać raz w tygodniu, na terenie kompleksu przy ul. Kasprzaka 25 w Warszawie. 

Kierownik Sekcji:
Jan Piotrowski, tel. +48 693 028 231, e-mail: jan.piotrowski<>pgnig.pl