Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Zawsze celnie trafiamy w samo sedno...

...jakby powiedział w rozemocjonowaniu niejeden klasyk wśród komentatorów sportowych. Ale nic dodać, nic ująć, bo forma i celność wśród członków sekcji strzeleckiej Sportgas rośnie, z każdymi zawodami "Strzał w 10". A następne już niebawem! 

Strzal6

Tegoroczne wakacje postanowiliśmy zamknąć rywalizacją na strzelnicy Legii w Rembertowie i to się okazało świetnym sposobem na spędzenie czasu w ostatni weekend sierpnia. Tym bardziej, że w tych dniach aura na dworze nas nie rozpieszczała. 

Strzal5

Ale w Sportgas mamy sprawdzone sposoby na niepogodę i w sobotę na strzelnicy pojawiło się ponad 40 osób. Ze wszystkich spółek sektora nafty i gazu najliczniejszą reprezentację wystawiła Polska Spółka Gazownictwa, jak przystało na głównego partnerem wydarzenia. A na starcie stanęły też ekipy PGNiG S.A., Europol GAZ i Gaz-System. Rywalizacja toczyła się w czterech konkurencjach: Trap 10, Pistolet Centralnego Zapłonu, Karabin Centralnego Zapłonu oraz Karabin Snajper.

Strzal2

Podobnie jak w rywalizacji barbórkowej, klasyfikację firm wygrała Polska Spółka Gazownictwa, gromadząc 854 punkty. Drugie miejsce zajęła reprezentacja PGNiG S.A. - 796 pkt, a trzecie Gaz-System - 754. Indywidualnie w klasyfikacji generalnej triumfował Piotr Stępień - 326 pkt, który wyprzedził swoich kolegów z PSG Pawła Nowaka - 290 i Tomasza Piłkę - 288. 

Strzal9

Natomiast wśród Pań bezkonkurencyjna była Elżbieta Kramek z Gaz-System, wyprzedzając Monikę Wójcik z PGNiG S.A. oraz Annę Wójcik ze Straży Granicznej. Nagrody najlepszym wręczył uczestnik zawodów i nasz gość specjalny, Prezes Zarządu PGNiG S.A. - Paweł Majewski.

Strzal3

W poszczególnych konkurencjach najlepiej w Rembertowie spisali się: w Trap 10 - Piotr Stępień (Polska Spółka Gazownictwa); Karabin Snajper - Bartosz Borysewicz (PSG); Pistolet Centralnego Zapłonu - Paweł Nowak (PGNiG S.A.); Karabin Centralnego Zapłonu - Adam Rojewski (PSG).

Strzal8
 
Głównym Partnerem sierpniowych zawodów "Strzał w 10" były Polska Spółka Gazownictwa, aktywnie wspierająca zajęcia sekcji strzeleckiej Sportgas, a także  Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu finansujące projekt aktywizacji Sportgas w 2021 roku.

Strzal4

Przypominamy, że w każdej chwili można do nas dołączyć i wspólnie spełniać marzenia ze Sportgas, więc zachęcajcie znajomych i przyjaciół do zapisania się nie tylko do naszej sekcji strzeleckiej, bo w stowarzyszeniu są miłośnicy wielu dyscyplin sportu. Szczegóły znajdziecie na www.sportgas.pl. 

Strzal7

"Strzał w 10" to już nie są pojedyncze zawody, tylko marka sama w sobie i cykliczna okazja do sprawdzenia formy strzeleckiej w szeregach Sportgas. Nasze współzawodnictwo nabiera rumieńców, a przed nami kolejne wyzwanie, czyli "Barbórkowy Strzał w 10"!   

IMG-20210828-WA0011

Wyniki sierpniowego "Strzału w 10":

Trap 10
1. Piotr Stępień (Polska Spółka Gazownictwa)
2. Tomasz Piłka (Polska Spółka Gazownictwa)
3. Andrzej Dańczak (PGNiG S.A.)

Karabin Snajper
1. Bartosz Borysewicz (Polska Spółka Gazownictwa)
2. Tomasz Grudziński (PGNiG Obrót Detaliczny)
3. Marcin Ziółkowski (Europol GAZ)

Pistolet Centralnego Zapłonu
1. Paweł Nowak (PGNiG S.A.)
2. Piotr Stępień (Polska Spółka Gazownictwa)
3. Mirosław Ujek (Gaz-System)

Karabin Centralnego Zapłonu
1. Adam Rojewski (Polska Spółka Gazownictwa)
2. Adam Zwoliński (Polska Spółka Gazownictwa)
3. Adam Krupa (Polska Spółka Gazownictwa)

Klasyfikacja generalna zawodów
1. Piotr Stępień (Polska Spółka Gazownictwa)
2. Paweł Nowak (Polska Spółka Gazownictwa)   
3. Tomasz Piłka (Polska Spółka Gazownictwa) 

klasyfikacja końcowa kobiet
1. Elżbieta Kramek (Gaz-System)
2. Monika Wójcik (PGNiG S.A.)
3. Anna Wójcik (Straż Graniczna)

klasyfikacja generalna firm
1. Polska Spółka Gazownictwa
2. PGNiG S.A.
2. Gaz-System

Strzal1