Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Druga odsłona Challenge Sportgas

Niesamowita #Pasja, z jaką walczy w kolejnych meczach pierwsza 12-osobowa grupa członków sekcji tenisowej Sportgas udzieliła się kolejnym odważnym. Tym razem dziesiątka graczy podjęła wyzwanie w grupie B w ramach Challenge Saportgas i właśnie zaczyna rywalizację na korcie. Trzymamy kciuki, żeby w każdym pojedynku dopisywała im pozytywna #Energia, bo tenis to jeden z z najlepszych sposobów na utrzymanie formy i aktywny #Relaks.

Za nami coraz więcej zaciętych pojedynków, ale jeszcze sporo przed nami. Przypominamy, że walka toczy się w grupie zawodników o zbliżonych umiejętnościach, w systemie każdy z każdym i w formacie jednego seta.

Obecnie mamy liderkę – Magdalenę Kozimor, która nie poniosła porażki w czterech meczach, a straciła w nich zaledwie osiem gemów. Pio piętach depcze jej Bartosz Luks, z serią trzech zwycięskich występów. Rywalizację każdy z każdym w ramach I Challengera Sportgas planujemy zakończyć w połowie marca, więc przed nami jeszcze sporo emocji.

Zainteresowanie jakim cieszy się I edycja Challenge Sportgas sprawia, że będziemy stworzyć kolejne grupy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: tenis@sportgas.pl.