Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Forhend czy backhand? – Sportgas Tennis Day 2022 już za nami.

Piękne czasy dla fanów tenisa trwają – Iga Swiątek wygrywa turniej za turniejem. Czy to jednak oznacza, że powinniśmy skupić się wyłącznie na podziwianiu kunsztu naszej gwiazdy przed ekranem telewizora? W żadnym wypadku! Członkowie Sportgas udowodnili to w minioną sobotę, na kortach Morelowa Tennis Club w Warszawie, gdzie Sportgas zorganizował Dzień Otwarty Tenisa dedykowany w szczególności osobom, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z tą dyscypliną sportu.
20220514_114304
Czasami brakuje nam czasu lub śmiałości, aby sprawdzić siebie i spróbować swoich sił. Sekcja tenisowa Sportgas konsekwentnie zachęca do zapoznania się z forhendem i backhandem oraz daje szansę na poznanie ludzi, którzy stale rozwijają swoją pasję.
Pasja
Po raz kolejny uczestnicy nie zawiedli! Treningi przygotowane dla dorosłych przyciągnęły świeżą krew i rozpaliły pierwszy płomień miłości do białego sportu, a specjalne treningi dla dzieci umożliwiły także bardziej doświadczonym rodzicom wzięcie udziału w równolegle rozgrywanym turnieju singla kobiet i mężczyzn.  Była to doskonała okazja do obejrzenia meczy na żywo i podejrzenia strategii stosowanych przez różnych zawodników.
Tego dnia korty na Morelowa Tennis Club były nasze do późnych godzin wieczornych. Finał singla mężczyzn zakończył się ekscytującym pojedynkiem dopiero po 22.

Final
III miejsce
Dużym zainteresowaniem cieszył się także catering wzmacniający nasze siły podczas treningów i kolejnych zaciętych pojedynków.
Poniżej wyniki turnieju singla rozgrywanego w ramach Sportgas Tennis Day 2022:
  I miejsce II miejsce III miejsce
Singiel Kobiet Karolina Kowalska Katarzyna Kowalczyk Zuzanna Wołosz i Dana Majek
Singiel Mężczyzn Remigiusz Hełminiak Adam Łuszcz Ryszard Rządziński i Aleksander Kutnik
Dziewczyny
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim obecnym za liczne przybycie oraz wzięcie czynnego udziału w tej corocznej i cennej inicjatywie.