Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Halowy Turniej Piłki Nożnej w Toruniu. XVI Edycja o Puchar Prezesa EuRoPol Gaz SA

Szanowni Państwo,

Kontynuując tradycje związane z organizacją Halowego Turnieju Piłki Nożnej w Toruniu, w imieniu Prezesa Spólki EuRoPol GAZ SA - Pana Piotra Tutaka, który objął patronatem niniejszy Turniej oraz Sportgas - organizatora, mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w kolejnej jego edycji. 
Wzorem lat ubiegłych Turniej odbędzie się w Toruniu w dniach 21-24 października br.
Formuła Turnieju będzie podobna jak w latach poprzednich. Zgłoszenia drużyn prosimy przesyłać do dnia 31 sierpnia 2021 r. Karta zgłoszeniowa i regulamin zamieszczone zostały poniżej. Już teraz warto podjąć czynności organizacyjne oraz zarezerwować datę w kalendarzu.
Jestem przekonany, że aktywność fizyczna i rywalizacja fair play podczas Turnieju przysporzą Państwu radości, wielu pozytywnych sportowych emocji oraz będą okazją do dalszej integracji pomiędzy Pracownikami branży naftowej, gazowniczej, energetycznej, ciepłowniczej oraz branż współpracujących i sympatyzujących z nami.
Licząc na Państwa udział serdecznie zapraszam. 
Jednocześnie zapewniam, że w przypadku zaistnienia sytuacji podobnej jak w ubiegłym roku (Covid-19) organizator przewiduje zwrot wpisowego.
Ze sportowym pozdrowieniem,
Waldemar Mnich
Prezes Sportgas

Załączniki:
Karta zgłoszeniowa
Regulamin