Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Halowy Turniej Piłki Nożnej w Toruniu. XVI Edycja o Puchar Prezesa EuRoPol Gaz SA

KOMUNIKAT WS. TURNIEJU.

Z uwagi na sytuację pandemiczną w kraju związaną z COVID-19 i trudne do przewidzenia dalsze implikacje z tym związane, postanowiliśmy przełożyć datę organizacji Turnieju na termin późniejszy i bliżej jeszcze nieokreślony. NIniejsza decyzja została podjęta w trosce o zdrowie nas wszystkich i mamy nadzieję, że zostanie przyjęta ze zrozumieniem.
Z poważaniem
Waldemar Mnich
Prezes Sportgas



Szanowni Państwo,

Kontynuując tradycje związane z organizacją Halowego Turnieju Piłki Nożnej w Toruniu, w imieniu Prezesa Spólki EuRoPol GAZ SA - Pana Piotra Tutaka, który objął patronatem niniejszy Turniej oraz Sportgas - organizatora, mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w kolejnej jego edycji. 
Wzorem lat ubiegłych Turniej odbędzie się w Toruniu w dniach 22-25 października br.
Formuła Turnieju, miejsce zakwaterowania oraz rozgrywek będą podobne jak w latach poprzednich. Wszelkie szczegóły organizacyjne zawarte zostaną niebawem w załączonym komunikacie. Zgłoszenia drużyn prosimy przesyłać do dnia 5 października 2020 r.
Jestem przekonany, że aktywność fizyczna i rywalizacja fair play podczas Turnieju przysporzą Państwu radości, wielu pozytywnych sportowych emocji oraz będą okazją do dalszej integracji pomiędzy Pracownikami branży naftowej, gazowniczej, energetycznej, ciepłowniczej oraz branż współpracujących i sympatyzujących z nami.
Licząc na Państwa udział serdecznie zapraszam.
Ze sportowym pozdrowieniem,
Waldemar Mnich
Prezes Sportgas

Załączniki:
Zaproszenie
Karta zgłoszeniowa
Regulamin Turnieju