Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

II Wielobranżowy Sportgas Tennis CUP 2020

Już jutro spotykamy się na kortach MTC Warszawa (ul. Morelowa 8) i Wola Tennis Club podczas Barbórkowego Turnieju Tenisowego. Po raz drugi odbędzie się on w szerszej formule jako II Wielobranżowy Sportgas Tennis Cup 2020. Oznacza to, że oprócz członków Sportgas, czyli pracowników spółek gazowniczych, paliwowych i ciepłowniczych do rywalizować będą zaprzyjaźnieni przedstawiciele innych branż, grających z nami od ponad 20 lat w Bussines Tennis League. 

Ubiegłoroczny turniej pokazał, że to świetny pomysł, który zwiększa emocje i poziom rywalizacji na korcie, ale daje możliwość poznania nowych ludzi podobnie jak my zakochanych w tenisie i sportowym sposobie życia. Wszyscy wiemy jak ważna jest szczera #Pasja, pozytywna #Energia i aktywny #Relaks, szczególnie w tych trudnych czasach.

Około godziny 13 planujemy małą przerwę na ważną ceremonię nagrodzenia zwycięzców II edycji SPORTGAS TENNIS CHALLENGE. Od czerwca w trzech grupach: Złotej (kobiety), Pomarańczowej (koedukacyjnej) i Żółtej (grali panowie) rywalizowało ponad 39 śmiałków, w systemie każdy z każdym, formacie jednego seta. Było dużo meczów, jeszcze więcej emocji i rywalizacja o miejsca w tabeli, na bieżąco uaktualnianej. 

Prawda, że brzmi ciekawie? Czujecie się na siłach, żeby sprawdzić swoje umiejętności z innymi w intensywnej rywalizacji? Zapraszam do zgłaszania się do II edycji SPORTGAS TENNIS CHALLENGE, która rusza już 1 grudnia i potrwa do końca marca. Zgłoszenia i zapytania możecie kierować na adres tenis@sportgas.pl albo pytajcie nas o nie jutro na kortach. 

Wiemy jak rozsądnie cieszyć się z możliwości uprawiania ulubionej dyscypliny. Dbać jednocześnie o nasze bezpieczeństwo i zdrowie, przestrzegając niezbędnych procedur sanitarnych i właściwego dystansu społecznego. Te zasady oswoiliśmy już w tym roku m.in. podczas  31. Branżowych Mistrzostw Polski w Tenisie we Wrocławiu, Sportgas Tennis Day na kortach MTC, Regat Żeglarskich - Sportgas Cup w Gdańsku, strzeleckich zawodach "Strzał w 10", czy bardziej kameralnych wydarzeń, jak obóz tenisowy w Bieszczadach, obóz tenisowo-biegowy w Białowieży. I paru innych, podczas których wspólnie spełniamy nasze marzenia, te małe i te większe.

Cieszymy się, że jesteście z nami i aktywnie korzystacie z możliwości uprawiania ulubionych sportów. Bo to dzięki Wam ciągle szukamy nowych pomysłów i konsekwentnie je realizujemy. Szczególnie w czasach pandemii staramy się dbać o kondycję i zdrowie członków Sportgas, bo aktywny wypoczynek podnosi odporność organizmu i powoduje, że jesteśmy silniejsi. 

Przypominamy, że II Wielobranżowy Sportgas Tennis Cup 2020 współfinansowany jest przez Ministerstwo Sportu w ramach programu aktywizacji Sportgas II. Zapraszamy już jutro na obiekt MTC na ul Morelowej i korty Wola Tennis Club. Do zobaczenia. Miło nam będzie się znowu spotkać. 

 
Karta zgłoszeniowa
Regulamin