Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

III Branżowe Mistrzostwa Polski Firm Naftowych, Gazowniczych i Energetycznych w Squashu o Puchar Prezesa PGNiG SA

Szanowni Państwo. 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w III Branżowych Mistrzostwach Polski Firm Naftowych, Gazowniczych i Energetycznych w Squasha o Puchar Prezesa PGNiG SA, które odbędą się w dniach 6-8 września 2019 r. w Centrum Tenisowym w Sobocie k/Poznania.

Doceniając rolę sportu, który od dawna integruje i aktywizuje liczną rzeszę pracowników firm z branży naftowej, gazowniczej i energetycznej liczymy, że inicjatywa Mistrzostw – podobnie jak w ubiegłym roku - zyska Państwa uznanie.

Wierzymy, że z przyjemnością przystąpią Państwo do rywalizacji i dołączą do grona tych, dla których aktywne uprawianie sportu i zdrowy tryb życia są pasją. Zgodnie z przesłaniem Towarzystwa „PASJA-ENERGIA-RELAKS” jesteśmy przekonani, że czas spędzony razem pozostanie na długo w pamięci nas wszystkich.

Wieloletnia tradycja pozwala wspólnie kształtować mechanizmy premiujące aktywność i solidarność oraz tworzyć zdrowe podstawy do dalszego rozwoju naszych firm, a Organizatora zobowiązuje do zapewnienia uczestnikom rywalizacji opartej na zasadach fair play, niosącej radość i satysfakcję z ciekawej walki.

W imieniu Prezesa Zarządu PGNiG SA, który objął Mistrzostwa Honorowym Patronatem oraz Organizatora prosimy o rozpowszechnienie informacji o Mistrzostwach wśród pracowników.

Zawodnikom życzymy wielu ciekawych meczów, pozytywnych emocji i sukcesów.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Waldemar Mnich
Prezes Sportgas


Załączniki:
Zaproszenie
Karta zgłoszeniowa_squash
Regulamin III Branżowych Mistrzostw_squash
Patronat Prezesa PGNiG SA