Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

III Mecz Tenisowy Sportgas vs WTA 2021

W sobotę 3 lipca rozegramy trzeci już Towarzyski Mecz Tenisowy Sportgas vs. WTA Wołomin. Gry na kortach w Wołominie, przy ul. T. Rejtana (obok basenu), będą się toczyć w godzinach 10-20 na kortach w Wołominie. Serdecznie zapraszamy.

Lato to dla nas idealny czas na wszelkie aktywności ruchowe, które pozwalają dbać o zdrowie i kondycję. Dlatego w tym czasie intensywnie realizujemy projekt aktywizujący dla członków i sympatyków Sportgas i przy tym kontynuujemy tradycję z lat ubiegłych, kiedy grywaliśmy mecze z innymi i było fajnie.

Pierwszy taki sparing zagraliśmy z Łowickim Towarzystwem Tenisowym. Zaowocowało to znaną i cenioną przez wszystkich linią skarpet Sportgasu :), którą wznawiamy już po raz trzeci. Potem były mecze z Gaz-Systemem i Polkomtelem. Przez ostatnie dwa lata grywamy po sąsiedzku, na kortach WTA Wołomin.

Na Towarzyski Mecz Tenisowy Sportgas vs. WTA Wołomin chcemy wystawić minimum 15 zawodniczek i zawodników, po każdej ze stron, ale jeśli będzie więcej chętnych, to z czystą przyjemnością Was zagospodarujemy. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego; tenis<>sportgas.pl. Poważne zgłoszenia tylko do 20 czerwca br.!

Do dyspozycji mamy trzy korty, całą sobotę i chęć na to, żeby zagrać losowane miksty. Będzie więc szczera #Pasja, pozytywna #Energia i aktywny #Relaks. Organizatorzy przewidują catering, dobrą muzykę, niespodzianki, a po Turnieju Tennis Covid Garden Party w miejscowym klubie Sokola 10 - w otwartej przestrzeni, ze smakami jakie już znacie. Bycie w doborowym Towarzystwie jest zagwarantowane.

Do zobaczenia na kortach WTA Wołomin.