Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

IV Mecz Tenisowy Sportgas vs WTA 2022

W sobotę 20 sierpnia rozegramy czwarty już Towarzyski Mecz Tenisowy Sportgas vs. WTA Wołomin. Gry na kortach w Wołominie, przy ul. T. Rejtana (obok basenu), będą się toczyć w godzinach 10:00-20:00 na kortach w Wołominie. Serdecznie zapraszamy.

Końcówka wakacji to dla nas idealny czas na miłe spotkanie wypoczętych i zadowolonych z życia ludzi, tj. członków i sympatyków Sportgas, którzy pragną kontynuować tradycję z lat ubiegłych.

Na Towarzyski Mecz Tenisowy Sportgas vs. WTA Wołomin chcemy wystawić minimum 15 zawodniczek i zawodników, po każdej ze stron, ale jeśli będzie więcej chętnych, to z czystą przyjemnością Was zagospodarujemy. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego; tenis<>sportgas.pl. Poważne zgłoszenia tylko do 10 sierpnia br.!

Do dyspozycji mamy trzy korty, całą sobotę i chęć na to, żeby zagrać losowane miksty. Będzie więc szczera #Pasja, pozytywna #Energia i aktywny #Relaks. Organizatorzy przewidują catering, dobrą muzykę, niespodzianki, a po Turnieju - jeśli będą chętni - Tennis Garden Party w miejscowym klubie Sokola 10 - w otwartej przestrzeni, ze smakami jakie już znacie. Bycie w doborowym Towarzystwie jest zagwarantowane.

Do zobaczenia na kortach WTA Wołomin.