Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Jesienna edycja kursu na patent żeglarza jachtowego

Nawiązując do zapowiedzi, spieszymy poinformować, że startujemy z drugą w tym roku - jesienną edycją kursu ABC ŻEGLOWANIA, po której istnieje możliwość podejścia do państwowego egzaminu na patent żeglarza jachtowego. 
Składający się z 4 etapów program dostarcza kompleksową wiedzę potrzebną do samodzielnego, bezpiecznego prowadzenia żaglówki w warunkach słabego i umiarkowanego wiatru.
Szkolenie ma charakter stacjonarny i składa się z 4 weekendów, przy czym za pierwszy dzień szkolenia uznawany jest piątek (teoria), a ostatni dzień szkolenia (niedziela) dedykowany jest na przeprowadzenie egzaminu.
Bazą szkoleniową jest Marina Diana nad Zalewem Zegrzyńskim. Ostatni weekend jest weekendem wyjazdowym, a bazą szkoleniową/egzaminacyjną jest Giżycko na Mazurach. Nocleg na jachtach. Jest możliwość zakwaterowania stacjonarnego na własny koszt.
HARMONOGRAM 
01.10; 04.10; 11.10; 18.10 - szkolenia teoretyczne online.
godz. 18:00-20:00

02-03.10; 09-10.10; 16-17.10 - szkolenie praktyczne nad Zalewem*)
23-24.10 - weekend wyjazdowy + egzamin 
 
*) Szkolenia stacjonarne nad Zalewem rozpoczynają się o godzinie 09:00 i kończą o godzinie 17:00 z uwzględnieniem przerwy na lunch.
Pierwszeństwo mają osoby, które wiosną tego roku z różnych względów nie mogły uczestniczyć w I edycji tego kursu. A było warto. Przeczytajcie relację uczestnika - KURS ŻEGLARZA JACHTOWEGO OCZAMI KRZYSZTOFA (sportgas.pl).
Serdecznie zapraszamy. Szczegółowych informacji udzielany i zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową: zagle@sportgas.pl do 25 września br. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.