Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Kurs żeglarski przed SPORTGAS SAILING CUP 2021

Pamiętacie pozytywny wiatr, który wiał nam w żagle podczas wrześniowych Regat Żeglarskich o Puchar Prezesa PGNiG w Gdańsku? Na zamknięcie zawodów na akwenie Narodowego Centrum Żeglarstwa w Górkach Zachodnich wspominaliśmy Wam o rozszerzeniu tego projektu w 2021 roku. Teraz te plany nabierają prawdziwego rozmachu pod  szyldem SPORTGAS SAILING CUP 2021.

Już pod koniec maja znowu złapiemy silne podmuchy wiatru, dzięki współpracy z poważnymi partnerami, którzy potrafią zrozumieć, jak ważne jest inwestowanie w aktywności pracowników i ich zdrowie. Tego przykładem jest właśnie cykl regat SPORTGAS SAILING CUP 2021, który zrealizujemy w najbliższym sezonie letnim.

Otworzymy go na Zalewie Zegrzyńskim już w dniach 28-30 maja. Miesiąc później wystartujemy w Regatach o Puchar Prezesa PSG na Mazurach, w dniach 25-27 czerwca, a zwieńczeniem tegorocznych zmagań będą wrześniowe Regaty o Puchar Prezesa PGNiG SA na wodach Zatoki Gdańskiej, w terminie 17-19 września.

Zapowiada się naprawdę ciekawa rywalizacja pasjonatów żeglarstwa, więc już teraz warto już zapisać w kalendarzu terminy zawodów SPORTGAS SAILING CUP 2021. Jest też czas na właściwie przygotowanie się i skompletowanie załóg. Nie martwcie się, jeśli nie jesteście zaprawionymi wilkami morskimi.

Żeglarskie szlify będzie można zbierać już od połowy kwietnia, podczas szkolenia na żeglarza jachtowego, które organizowane jest przez sekcję żeglarską Sportgas na Zegrzu. Będzie świetna okazja nie tylko do nabycia niezbędnej wiedzy, czy jej poszerzenia, ale i spotkania podobnych do nas pasjonatów. Pamiętajmy, że w bliskiej przestrzeni zaplatają się relacje, które łatwo przenoszą się na naszą codzienność i trwają latami, często przeradzając się w trwałe przyjaźnie.

Do zobaczenia na szerokich wodach w cyklu regat SPORTGAS SAILING CUP 2021, podczas którego wspólnie spełnimy marzenia!