Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Mecz towarzyski na kortach jakich mało

Nie trzeba daleko jechać, aby pograć w tenisa w doborowym towarzystwie, spalić kalorie, aktywnie zrelaksować, odpocząć i cieszyć się ze spotkania z ludźmi, którzy podzielają podobną do naszej pasję tenisową. Zaproszenie na towarzyski mecz tenisowy od koleżanek i kolegów ze stowarzyszenia WTA (Wołomiński Tenis Amatorski) nie przepadło. Przyjęliśmy je z radością. W sobotni poranek, dnia 6 lipca, A.D. 2019 r., drużyna tenisowa Sportgas, w firmowych skarpetach :J i w pełnym składzie, pojawiła się gościnnie na kortach w mieście mającym swoją markę. 

PiotrekArturOlek WTA

Aura okazała się łaskawa. Lekkie zachmurzenie i delikatne powiewy wiatru, a nawet mżysty deszczyk nie przeszkodziły rozegrać meczu tenisowego dla ponad 25 zawodniczek i zawodników. Powrót do tradycji spotkań bilateralnych i ciekawa formuła rywalizacji sprawiły, że mecz zyskał status zacnego i pełnego emocji. Przy okazji wymieniliśmy się doświadczeniami sportowymi, nawiązaliśmy nowe i ciekawe znajomości. Było też dużo uśmiechu i zabawnych sytuacji. 
W sparingu uczestniczyli zawodnicy, którzy zmagali się w grach singlowych, deblowych i mikstowych. W grach podwójnych graliśmy każdy z każdym. Losowość doboru partnerek i partnerów dodatkowo uatrakcyjniło rozgrywki. Zwroty akcji, dynamika i nieprzewidywalność zawodnicza podkręcały atmosferę – działo się!

AsiaEdytaEdyta IVEdyta IIMagdaWaldek

W pewnym momencie tak się wymieszaliśmy, że ostateczna punktacja zeszła na plan dalszy. Co było najważniejsze? - wszyscy nagrali się, dotlenili i byli zwycięzcami niejednego meczu. A po zaciętych pojedynkach delektowaliśmy się wrażeniami z gry i miejscowymi potrawami. Było aktywnie, smacznie i towarzysko. Za to należą się podziękowania gospodarzom obiektu – WTA i OSiR Huragan Wołomin oraz uczestnikom, którzy swoją postawą i społecznym zaangażowaniem, stworzyli obiecujące podwaliny dalszych i długotrwałych relacji tenisowych pomiędzy bratnimi organizacjami. 

Do miłego spotkania na kortach niebawem.