Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Między Wrocławiem a #Wroclove

Za nami Wielobranżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski w Tenisie we Wrocławiu, zakończone sukcesem członków Sportgas. Nasi ludzie dobrze rozpoznali korty Olimpijskiego Klubu, na których widzimy się już za tydzień podczas Branżowych Mistrzostw Polski Firm Naftowych, Gazowniczych i Energetycznych o Puchar Prezesa PGNiG SA.

Przypominamy, że 31. edycja naszych mistrzostw odbędzie się w dniach 3-6 września, właśnie na wrocławskich kortach. Nie może Was zabraknąć, bo będzie z nami prawdziwa #Pasja do tenisa, pozytywna #Energia i prawdziwie aktywny #Relaks. Szczegóły znajdziecie tu: https://sportgas.pl/zapraszamy-na-xxxi-branzowe-mistrzostwa-polski-fir

Nasze Mistrzostwa będą w tym roku miały szczególnie uroczysta oprawę, bo wiem staną się częścią Narodowego Dnia Tenisa, organizowanego przez Polski Związek Tenisowy przy współpracy z Ministerstwem Sportu w sobotę 5 września.

Więcej: https://sportgas.pl/nasze-mistrzostwa-czescia-narodowego-dnia-tenisa

Ale wracając do tego, co za nami. To miło nam przypomnieć, że obydwie kategorie w I edycji Wielobranżowych Drużynowych Mistrzostw Polski w Tenisie padły łupem członków naszego stowarzyszenia. W rywalizacji dwuosobowych zespołów najlepsi okazali się Marcin Jabłoński (PGNiG Centrala) i Adam Łuszcz (PGNiG/Oddział Sanok). Obaj, razem z Waldemarem Butanowiczem (PGNiG Termika) wygrali też wśród ekip trzyosobowych. Obydwie drużyny występowały pod szyldem PGNiG/Sportgas.

Relację z kortów Olimpijskiego Klubu można było obejrzeć w TVP Wrocław:

https://wroclaw.tvp.pl/49517824/wielobranzowe-mistrzostwa-polski-w-tenisie-ziemnym-2020

Tenis integruje pracowników Grupy Kapitałowej PGNiG! Widzimy się wszyscy już za tydzień we #Wroclove. Do zobaczenia w dniach 3-6 września na kortach Olimpijskiego Klubu!  Połączy nas #Pasja do tenisa, pozytywna #Energia i aktywny #Relaks.