Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

NAJBARDZIEJ TENISOWY DZIEŃ W ROKU

Otwarty Dzień Tenisa pokazał nam, że niesamowita #Pasja i pozytywna #Energia są w stanie pokonać nawet przeciwności pogody. Przekonaliśmy się, że nawet deszcz nie powstrzyma tenisistów ze Sportgas przed dobrą zabawą, rywalizacją na punkty, bo doskonale wiemy jak ważny jest aktywny #Relaks.
JS2_5102
SPORTGAS TENNIS DAY to wyjątkowa okazja, żeby zarazić się szczerą miłością do tenisa, oczywiście tylko, jeśli ktoś jeszcze nie odkrył w pełni piękna tej dyscypliny. Ale też możliwość do doskonalenia swoich umiejętności na korcie, pod okiem wykwalifikowanych trenerów oraz możliwość podglądania z bliska podobnych do nas zapaleńców tenisowych.
Trening początki
Sportgas już od 18 lat stara się spełniać marzenia wszystkich pasjonatów sportu pracujących w naszej branży oraz przekonywać do zdrowego stylu życia i regularnego uprawiania ulubionych dyscyplin sportu. W tym roku szczególnie mocno doceniamy możliwość wyjścia z przymusowej izolacji i spotkań z pozytywnymi ludźmi, wspólnego spędzania czasu. Integracja z zachowaniem bezpieczeństwa nas wszystkich to wielkie wyzwanie, ale i niesamowita przyjemność, gdy widzimy jak wiele przyjemności dają Wam takie imprezy.

Podczas SPORTGAS TENNIS DAY 2021 nikogo nie dziwiło zamieszanie spowodowane przez grupki dzieci biegających z rakietami, biegających z piłkami, za piłkami, a nawet bez piłek. Właśnie one miały możliwość do intensywnego treningu połączonego z zabawą, ale i uczestnictwa w konkursach. Dla nas ich postawa była doskonałym przykładem, że szczera #Pasja i niewyczerpalna #Energia to niesamowita mieszanka i świetny sposób na aktywny #Relaks.
JS2_5036
Ale Otwarty Dzień Tenisa, odbywający się na gościnnych kortach Morelowa Tennis Club był także okazją do rozegrania ostatnich meczów w ramach SPORTGAS TENNIS CHALLENGE i podsumowania III edycji tego projektu. O tym kto był najlepszy w poszczególnych grupach dowiecie się tutaj: Najlepsi z najlepszych czyli...

Nagrody zostały rozdane, ale dla nas ważne było to, że wielu z Was mogło z bliska przekonać się na czym polega rywalizacja w SPORTGAS TENNIS CHALLENGE i jak wielkie emocje towarzyszą uczestnikom podczas gry o punkty i jak najwyższa pozycję w tabeli. Przypominamy, że już 1 czerwca rusza IV edycja, więc przed nami ostatnie dni, w których można się do niej zapisać. Wysyłajcie maile na adres tenis<>sportgas.pl. Naprawdę warto!
nagrody
Zaraz po nagrodzeniu najlepszych uczestników SPORTGAS TENNIS CHALLENGE rozlosowaliśmy pary do turnieju gry mieszanej będącego zwieńczeniem Otwartego Dnia Tenisa. Zgłoszonych do rywalizacji 12 duetów podzieliliśmy na dwie grupy rywalizujące w systemie każdy z każdym. Było dużo uśmiechów, dobrej zabawy, ale przede wszystkim wyjątkowo zaciętej walki, która sprawiła, że zwycięskie pary poznaliśmy dopiero koło północy!

W wielkim finale zmierzyły się miksty, które zajęły pierwsze pozycje w grupach. A w nim Justyna Waleruk i Aleksander Sosnowski pokonali Zuzannę Wołosz i Aleksandra Kutnka 6:2. W meczu o trzecie miejsce spotkali się wicemistrzowie pierwszej fazy rywalizacji, a na korcie Katarzyna Kowalczyk i Waldemar Mnich wygrali z Karolina Kowalską i Phillipem Ahmadim 6:4.

Organizator dziękuje za wsparcie finansowe Ministerstwu Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz PGNiG Termika.