Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

Poznaliśmy najlepszych uczestników III edycji SPORTGAS TENNIS CHALLENGE, wyjątkowego projektu, który podbił serca członków Sportgas i wciąż przyciąga nowych zawodników, którzy chcą spróbować swoich sił w grze o wysoką stawkę. Już 1 czerwca ruszmy z czwartą odsłoną tej zaciętej rywalizacji, więc zapraszamy do zapisów!

W sobotę 22 maja, podczas Otwartego Dnia Tenisa - SPORTGAS TENNIS DAY 2021, wręczyliśmy nagrody najlepszym z najlepszych. Śmiałkom, którzy mieli odwagę skonfrontować swoją formę i umiejętności gry w rywalizacji grupowej, w systemie każdy z każdymi pojedynkach składających się z pojedynczego seta do sześciu gemów.   

Na kortach Morelowa Tennis Club rozgrywaliśmy ostatnie decydujące mecze, które np. wyłoniły ostateczną kolejność na podium w najbardziej doświadczonej Grupie Żółtej. O ile przed SPORTGAS TENNIS DAY wiedzieliśmy, że zwyciężył w niej Herbert Pawlak, to drugie miejsce wywalczył właśnie na Morelowej Waldemar Mnich, wyprzedzając Ryszarda Rządzińskiego.

Już przed Otwartym Dniem Tenisa wyklarowała się czołowa trójka w Grupie Pomarańczowej A1. W niej pierwsze miejsce zajął Szymon Skobel, przed Karolem Łazarczykiem i Łukaszem Stasiukiem.
JS2_5121

Podium w integracyjnej Grupie Pomarańczowej A2 przejęły panie, z których ostateczną wygraną zapewniła sobie Justyna Waleruk, druga była Agnieszka Kaleta, a na najniższym stopniu podium znalazła się Zuzanna Wołosz.
JS2_5117
Natomiast w deszczowe sobotnie popołudnie do ostatnich wymian toczyła się zacięta walka w Grupie Złotej, złożonej z samych pań. Tu największą statuetkę zgarnęła Julita Latacz-Straszak, druga w stawce była Aleksandra Czech, a trzecia Beata Babiarz.
JS2_5113
IV edycja SPORTGAS TENNIS CHALLENGE rusza już 1 czerwca i potrwa do końca października. Jeszcze w tym tygodniu prowadzimy zapisy do niej pod adresem: tenis<>sportgas.pl. Zapraszamy do udziału! Gwarantujemy świetną atmosferę, wyrównaną rywalizację i wielkie emocje do ostatnich piłek.Więcej informacji: https://sportgas.pl/sportgas-tennis-challenge-vol-4-0

Końcowe wyniki III edycji SPORTGAS TENNIS CHALLENGE:
 
Grupa Żółta
1. Hubert Pawlak
2. Waldemar Mnich
3. Ryszard Rządziński

Grupa Pomarańczowa A1 
1. Szymon Skobel
2. Karol Łazarczyk
3. Łukasz Stasiuk

Grupa Pomarańczowa A2 
1. Justyna Waleruk
2. Agnieszka Kaleta
3. Zuzanna Wołosz

Grupa Złota
1. Julita Latacz-Straszak
2. Aleksandra Czech
3. Beata Babiarz
JS2_5087