Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Najlepszego 2020 roku!

Za nami rok pełen sportowych wydarzeń i wielu osiągnięć członków Sportgas, które utwierdzają nas w przekonaniu, że warto inwestować w aktywny #Relaks. Dlatego nieustannie towarzyszy nam ogromna #Pasja do organizowania kolejnych turniejów, ale i doskonalenia umiejętności w grach. Wspólnym treningom i realizowaniu celów towarzyszy pozytywna #Energia, którą chcemy przenosić na zabieganą codzienność.

Staramy się urzeczywistniać coraz odważniejsze i ambitne projekty, a przede wszystkim wspólnie realizować coraz śmielsze marzenia. Im będzie nas więcej, tym więcej razem zdziałamy i osiągniemy. Dlatego zapraszamy do członkostwa w Sportgas. Jednorazowe wpisowe to jedynie 50 zł, a roczna składka - 120 zł. Wystarczy wejść na https://www.sportgas.pl/dolacz-do-nas/, pobrać deklarację, wypełnić i skan odesłać na adres: deklaracje@sportgas.pl.  

Informacje o szczegółach naszej działalności, istniejących czy otwieranych sekcjach, a także organizowanych i planowanych imprezach znajdziecie na stronie www.sportgas.pl oraz na naszym profilu na Facebooku https://www.facebook.com/SportGas/. Mile widziane lajki, komentarze i wszelkie podpowiedzi czy pomysły. Wspólnie realizujmy odważne marzenia.

Tego wszystkim życzy Sportgas w 2020 roku, by nieustannie rosła w nas #Pasja do sportu, towarzyszyła pozytywna #Energia i byśmy znajdowali czas na aktywny #Relaks w gronie przyjaciół i znajomych z branży.

Do zobaczenia w 2020 roku!