Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Naturalnie, smacznie i sportowo

Podobnie jak przed rokiem, członkowie Sportgas mieli okazję w czerwcu uczestniczyć w obozie tenisowym w Puszczy Białowieskiej. To jeden z najpiękniejszych terenów, w sercu Podlasia, w którym z przyjemnością można cieszyć się pięknem przyrody, ale i sycić zmysły doskonałą tradycyjną kuchnią.
Bialowieza3
Białowieża, położona zaledwie kilka kilometrów od granicy z Białorusią, niezmiennie urzeka niesamowitymi widokami i mikroklimatem, a do tego powala zetknąć się mieszanką różnych kultur i religii. W takich okolicznościach uczestnicy obozu mogli rozgrywać mecze sparingowe, a także przez kilka godzin dziennie poprawiać swój tenisowy warsztat na kortach pod okiem doświadczonych trenerów. A także pracować nad poprawą kondycji fizycznej tak ważnej dla zachowania zdrowia w czasach pandemii.
Bialowieza4
Był czas na aktywny #Relaks, a pod wieczór była możliwość integracji ludzi, których łączy szczera #Pasja do sportu, szczególnie tenisa, a także pozytywna #Energia, bo było wiele okazji do śmiechu i długich rozmów o wszystkim, co istotne w tej zagmatwanej codzienności. 
Bialowieza2
A do tego można było poznać unikalne smaki kuchni regionalnej, które na trwałe zapisały się w naszych głowach. Szczególnie przyrządzane tradycyjnymi metodami wyśmienite przetwory czy kiełbasy, mięsa i wędliny wprost z niewielkiej przydomowej wędzarni. Po takich ucztach dla podniebienia obowiązkowo trzeba było dbać o spalenie nadmiaru kalorii, nie tylko na korcie. W końcu wokół było tyle szlaków spacerowych po magicznych zakątkach Białowieskiego Parku Narodowego. Dla niektórych uczestników była to też pierwsza okazja do spotkania z zabytkami kościoła prawosławnego.
Bialowieza5
Ten niepowtarzalny urok miejsca i kuchni pozwolił oderwać się na kilka dni od zabieganej rzeczywistości oraz w pełni naładować akumulatory przed powrotem do pracy i codziennych obowiązków. Nie sposób go zapomnieć, aż chce się tam wrócić za rok, a może lepiej wracać jak najczęściej.
Bialowieza6
Jeśli ktoś nie mógł w czerwcu odpocząć aktywnie w Białowieży, to zapraszamy w dniach 7-15 sierpnia na obóz sportowy Sportgas w Bieszczadach, gdzie coś dla siebie znajdą miłośnicy kilku dyscyplin sportu. Przed rokiem był to wyjazd dla członków sekcji tenisowej, ale tym razem postanowiliśmy rozszerzyć formułę o ciekawe wyprawy rowerowe oraz trekking górski. Naszym celem jest stworzenie Wam jak najwięcej możliwości do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, która jest szczególnie ważna dla naszego zdrowia i budowania odporności po wielu miesiącach pandemii i siedzenia w domach.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj: https://sportgas.pl/oboz-sportowy-w-bieszczadachBialowieza7