Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Obóz sportowy w Bieszczadach

Lubicie przecierać nowe szlaki i odkrywać dziewicze zakamarki przyrody? Sportgas zaprasza na wyjątkową wyprawę w nie do końca wciąż odkryte Bieszczady, na obóz treningowy, w ramach którego coś dla siebie znajdą miłośnicy kilku dyscyplin sportu.

Pierwsze bieszczadzkie szlaki członkowie Sportgas wytyczyli przed rokiem, podczas obozu tenisowego, o którym więcej dowiecie się z reportażiu naszej koleżanki - Za górami, za lasami, za Przemyślem, Ustrzykami … Obóz tenisowy Czarna 8.-16.08.2020 r. (sportgas.pl)

W tym roku postanowiliśmy rozszerzyć formułę naszego obozu. Dlatego oprócz treningów na korcie dla dzieci i dorosłych oraz rozgrywania tenisowych meczów, planujemy ciekawe wyprawy rowerowe oraz trekking górski. Naszym celem jest stworzenie Wam jak najwięcej możliwości do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, która jest szczególnie ważna dla naszego zdrowia i budowania odporności po wielu miesiącach pandemii i siedzenia w domach.

Aktywny #Relaks to jeden z najistotniejszych kierunków działalności Sportgas już od blisko 18 lat. Z każdym rokiem i każdym projektem zyskujemy nowe doświadczenia, wiedzę o potrzebach i oczekiwaniach członków stowrzyszenia. Cieszy nas niesamowita #Pasja i pozytywna #Energia jaką wnosicie we wszystkie wyjazdy i wydarzenia, dlatego realizujemy wciąż nowe pomysły i projekty.     

Mamy nadzieję, że w tym roku obóz sportowy w Bieszczadach będzie co najmniej równie udany, jak poprzedni, a nawet bardziej biorąc pod uwagę dodatkowe aktywności w pięknych okolicznościach przyrody. Szykujcie już rowery i szlifujcie kondycję na długie górskie wyprawy, bo każdy znajdzie coś dla siebie! 

Zainteresowanych wyjazdem zapraszamy do kontaktu mailowego: tenis<>sportgas.pl.