Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

OBÓZ TENISOWO-BIEGOWY

Mamy świetną propozycję dla miłośników biegania i tenisa. W dniach 9-12 lipca zapraszamy członków Sportgas na czterodniowy obóz tenisowo-biegowy w Parku Białowieskim. Ale po kolei.

Przyjeżdżamy na miejsce w czwartek (9 lipca) po południu, a około godz. 18 planujemy lekki rozruch biegowy. Potem wszystkich czeka kolacja w sympatycznym gronie członków stowarzyszenia.

Piątek (10 lipca), zaraz po śniadaniu, to już intensywne treningi biegowe oraz tenisowe na kortach, a potem wspólna wycieczka kolejką wąskotorową mad jezioro Topiło.Po południu rozpoczynamy integracyjną obiadokolację w Białowieży.

Sobota (11 lipca) to dla tenisistów będzie dłuższa chwila na doskonalenie warsztatu i szlifowanie formy na kortach, zaś dla biegaczy kolejny dzień biegowy.  Po godzinie 19-tej wszyscy widzimy się na integracyjnej biesiadzie.

Również w niedzielę (12 lipca) nie zwalniamy tempa. Po śniadaniu trenujemy na kortach lub biegamy oraz doskonalimy techniki rozciągania mięśni po zwiększonym wysiłku fizycznym. O godzinie 13.00 planujemy powrót do domu.

Szczegółowe informacje i zgłoszenia pod adresem: tenis<>sportgas.pl. Zapraszamy do kontaktu i do Białowieży!