Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Otwarcie Sezonu Żeglarskiego 2021

Sekcja żeglarska Sportgas i sekcja żeglarska PGNiG TERMIKA zapraszają swoich członków na Otwarcie Sezonu Żeglarskiego 2021 już w dniach 15-16 maja nad Zalew Zegrzyński. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy - zagle<>sportgas.pl.

Preferujemy zgłaszanie się kompletnych pięcioosobowych załóg ze sternikiem. Z uwagi na ograniczenia sprzętowe decydować będzie kolejność zgłoszeń, dlatego warto się spieszyć!

Na wodach Zalewu Zegrzyńskiego szeroko rozwiniemy żagle i będziemy szlifować formę przed rozpoczęciem cyklu regat SPORTGAS SAILING CUP 2021. Na zakończenie pierwszego dnia treningów, w sobotę wieczorem, organizator planuje dla wszystkich uczestników spotkanie integracyjne, przygotowane w otwartej przestrzeni oraz z zachowaniem niezbędnych procedur związanych z COVID-19.
 
Więcej informacji dotyczących Otwarcia Sezonu Żeglarskiego 2021 będziemy komunikować bezpośrednio do zainteresowanych osób i załóg, a szczegóły będą uzależnione od liczby chętnych, warunków pogodowych, dostępności sprzętu i instruktorów, a także możliwości organizacyjnych.

Przy okazji przypominamy, że rozpoczęcie cyklu SPORTGAS SAILING CUP 2021 nastąpi właśnie na Zalewem Zegrzyńskim, już w dniach 28-30 maja. Miesiąc później wystartujemy na Mazurach w Regatach o Puchar Prezesa PSG (25-27 czerwca), a zwieńczeniem tegorocznych zmagań pod żaglami będą wrześniowe Regaty o Puchar Prezesa PGNiG SA (17-19 września) na wodach Zatoki Gdańskiej.

Warto już teraz sprawdzić swoją formę, dlatego zapraszamy w dniach 15-16 maja nad Zalew Zegrzyński na Otwarcie Sezonu Żeglarskiego 2021. Ze Sportgas spełniajmy marzenia!