Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Piłka nożna

Piłka Nożna jest uważana za polski sport narodowy. Jest też najpopularniejszą grą zespołową na świecie i od 1900 roku dyscypliną olimpijską. Sama gra nie wymaga szczególnego przygotowania fizycznego, specjalistycznego sprzętu, nie ma też ograniczeń wiekowych. Sekcja Piłki Nożnej Sportgas działa od 2003 roku, zawsze była jedną z najpopularniejszych sekcji. Ostatnie lata sprzyjają zainteresowaniu za sprawą coraz lepszej gry Reprezentacji Polski na arenach międzynarodowych.

Sekcja jest organizatorem Mistrzostw w Piłce Nożnej pod patronatem Prezesa Zarządu PGNiG SA a także różnego rodzaju eventów jak chociażby Sportgas Football CUP 2015 na Stadionie Narodowym.  

Treningi odbywają się we wtorki do 16:30 do 18:00 na boisku o wymiarach 42m x 24m, jest to jedna z najnowocześniejszych hal do piłki nożnej w Polsce, zlokalizowanej przy ul. Księcia Bolesława 1/3 01-452 Warszawa.

Jest to obiekt umożliwiający grę w piłkę nożną przez 12 miesięcy w roku w niezmiennych, idealnych warunkach. Unikalny system sztucznej trawy umożliwia grę w profesjonalnym obuwiu piłkarskim niezależnie od warunków atmosferycznych i jednocześnie pozwala w pełni czerpać radość z gry w piłkę nożną bez względu na wiek i umiejętności. Cała grupa uczestnicząca w zajęciach pragnąca doskonalić swoje umiejętności piłkarskie a jednocześnie gra w „nogę” jest dla zawodników doskonałą formą relaksu po dniu ciężkiej pracy.

Kontakt: miroslaw.kowalski<>sportgas.pl