Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Po świętach wznawiamy SPORTGAS TENNIS CHALLENGE

Za chwilę minie miesiąc od rozpoczęcia III edycji SPORTGAS TENNIS CHALLENGE. Rozgrywki toczą się w zawrotnym tempie, oczywiście z krótką przerwą na Boże Narodzenie. To świetna okazja do spalenia kalorii z obfitych świątecznych stołów.

Ale nie tylko. SPORTGAS TENNIS CHALLENGE jest okazją do uprawiania ulubionej dyscypliny sportu, spotkania z innymi pasjonatami tenisa i regularne sprawdzanie swojej formy na korcie. W każdej z grup gramy w systemie każdy z każdym, pojedyncze sety, a aktualizowane na bieżąco wyniki i tabela dodatkowo motywują do jeszcze lepszej gry.

To też świetna okazja do wyjścia z domu i podtrzymywania kontaktu ze znajomymi, których łączy niesamowita #Pasja,pozytywna #Energia i podobny sposób na aktywny #Relaks.

Do nowej odsłony SPORTGAS TENNIS CHALLENGE przystąpiła bardzo liczna reprezentacja pań. Oczywiście, jak i poprzednio, tworzą one Grupę Złotą. Jednak tym razem rozszerzyliśmy liczbę grup koedukacyjnych, kierując się kryterium poziomu umiejętności gry. Także w III edycji w tabelach obydwu Grup Pomarańczowych znajdziemy zawodniczki z sekcji tenisowej Sportgas.

W grupie A1 po pierwszym miesiącu rywalizacji niepokonany jest Piotr Bachański, który w trzech zwycięskich pojedynkach oddał przeciwnikom jak na razie pięć gemów. W pomarańczowej A2 liderem jest Przemysław Wacławski - trzy wygrane mecze i cztery stracone sety. Ale goni go Justyna Wareluk, która nie poniosła porażki w dwóch dotychczasowych grach.

Natomiast w męskiej Grupie Żółtej na prowadzeniu znajduje się Ryszard Rządziński z kompletem trzech zwycięstw.

III edycja SPORTGA TENNIS CHALLENGE potrwa do kwietnia, ale już myślimy o kolejnej. Jeśli dotychczas nie zdecydowaliście się podjąć wyzwania, to szlifujcie formę na tenisową wiosnę. A na razie życzymy Wam miłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. A w Nowym Roku zdrowia oraz spełniających się życzeń i postanowień. Spełniajcie ze Sportgas marzenia!