Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Podsumowanie 7 edycji Sportgas Tennis Challenge

W sobotę 20 maja br. na kortach Morelowa Tenis Club w Warszawie, po kilkumiesięcznej zimowej rywalizacji udało się aktywnie podsumować 7 już edycję Sportgas Tennis Challenge. 
7 edycja podsumowanie 1
Zimowa edycja rozgrywek tenisowych od grudnia 2022 do połowy maja br. oraz turniej podsumowyjący tę edycję Challengera czynnie aktywizowały ponad 130 osób. ​​​​​W sprawdzonej formule organizacyjnej, tenisistki i tenisiści sekcji tenisowej Sportgas rywalizowali ze sobą w siedmiu grupach dostosowanych do ich poziomu umiejętności, w systemie "każdy z każdym". Najlepsi z najlepszych (pierwsza trójka z każdej grupy), począwszy od poziomu podstawowego, aż po zaawansowany przedstawia się następująco:
Grupa pomarańczowa:
1. Ewa Roman
2. Kinga Pucek-Kowalska
3. Iwona Szymaniec
IMG_1190
Grupa zielona A2:
1. Marcin Piechota
2. Zdzisław Bytniewski
3. Agnieszka Bachańska
IMG_1193
Grupa zielona A1:
1. Dawid Siudek
2. Patryk Kraus
3. Dana Majek
IMG_1194
Grupa żółta A3:
1. Michał Kulikowski
2. Arkadiusz Stępień
3. Karol Nienartowicz
IMG_1195
Grupa żółta A2:
1. Mirosław Kowalski
2. Przemysław Jakowlew
3. Hubert Perycz
IMG_1196
Grupa żółta A1:
1. Ryszard Rządzyński
2. Adam Łuszcz
3. Marcin Witkowski
IMG_1198
Grupa niebieska PRO:
1. Rafael Wojciechowski
2. Zbigniew Krajewski
3. Wojciech Regulski
IMG_1200
Według relacji uczestników była to fantastyczna tenisowa sobota!
Przed rozdaniem nagród odbyły się także treningi dla osób, które chciały zacząć swą przygodę z tenisem lub uzyskać porady od naszych instruktorów. Uczestnicy, równoległe na dwóch kortach mieli możliwość zapoznania się z zasadami gry w tenisa, etykietą obowiązującą tenisistów, programem szkolenia tenisowego dla dorosłych Tenis Xpress oraz przebić celnie kilka piłek przez siatkę na drugą stronę kortu. 
tennis day[33879]Chwilę później rozpoczęliśmy rywalizację w towarzyskim turnieju deblowym. Emocji i walki jak zwykle nie brakowało, a rozgrywki z podziałem na kategorie: kobiet i mężczyzn tradycyjnie rozstrzygnęły się już po zachodzie słońca!
IMG_1187Najlepsi w naszym Turnieju okazały się pary: Iwona Szymaniec/Kasia Kowalczyk oraz Remek Hełminiak/Krzysiek Załączkowski.