Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Podsumowanie 8 edycji Sportgas Tennis Challenge

W sobotę 25 listopada br. na kortach Legii przy ul. Myśliweckiej 4a w Warszawie, po kilkumiesięcznej rywalizacji udało się aktywnie podsumować 8 edycję Sportgas Tennis Challenge. 
DSC03287Uczestnicy od godzin porannych rywalizowali w turnieju podsumowyjącym Challenge, który pozwolił wyłonić najlepsze pary z rozgrywek grupowych dając bezpośrednią kwalifikację do V Wielobranżowego Turnieju Tenisowego Sportgas Tennis Cup 2023.
DSC03354
DSC03261
Letnia edycja rozgrywek tenisowych od czerwca do połowy listopada oraz turnieje podsumowyjące (20 maja i 25 listopada br.) czynnie aktywizowały ponad 150 osób. ​​​​​W sprawdzonej formule organizacyjnej, tenisistki i tenisiści sekcji tenisowej Sportgas rywalizowali ze sobą w pięciu grupach dostosowanych do ich poziomu umiejętności, w systemie "każdy z każdym". Najlepsi z najlepszych (pierwsza trójka z każdej grupy), począwszy od poziomu podstawowego, aż po zaawansowany przedstawia się następująco:
Grupa pomarańczowa:
1. Michal Banaszek
2. Łukasz Krukowski
3. Agata Jackiewicz
Grupa zielona:
1. Karolina Kowalska
2. Bartosz Michałowski
3. Aleksandra Niedziółka
Grupa żółta A3:
1. Jarosław Magdziak
2. Bartłomiej Wnęk
3. Dawid Siudek
Grupa żółta A2:
1. Maciej Terlecki
2. Michał Kulikowski
3. Michał Szymczykiewicz
Grupa żółta A1:
1. Remigiusz Hełminiak
2. Ryszard Rządziński
3. Marcin Pieniążek

Po aktywnym dniu pełnym rywalizacji, emocji i wrażeń płynnie przeszliśmy do wieczornej części podsumowującej 2023 r. oraz 20 lat Sportgas, w trakcie której m. in. wyróżniliśmy ww. osoby i wręczyliśmy symboliczne nagrody rzeczowe. Dziękujemy wszystkim uczestnikom 8 edycji Sportgas Tennis Challenge i zapraszamy na 9 edycję - Zapisz się na 9 edycję Challengera (sportgas.pl).
IMG_7175
IMG_7165
Turniej podsumowujący 8 edycję Sportgas Tennis Challenge był współfinansowny ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
DSC03231