Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Podsumowanie III SPORTGAS TENNIS CHALLENGE

Dobiega końca III już edycja SPORTGAS TENNIS CHALLENGE. Zapraszamy jej uczestników na podsumowanie naszej bardzo zaciętej rywalizacji, które odbędzie się w sobotę 22 maja na kortach Morelowa Tennis Club Warszawa.

Będziecie mieli okazję do podzielenia się uwagami i wspomnieniami z kilkumiesięcznej rywalizacji, podczas której wykazaliście się niesamowitym zaangażowaniem na korcie i dyscypliną, jeśli chodzi o przestrzeganie norm sanitarnych. To ważne, że nasza rywalizacja toczyła się bezpiecznie.

Ale najważniejsze jest to, że za sprawą SPORTGAS TENNIS CHALLENGE zdecydowaliście się wyjść z domów i bezpiecznie cieszyć się możliwością uprawiania ulubionego sportu oraz rywalizacji o punkty. 

Cieszy nas bardzo rosnące zainteresowanie tym przedsięwzięciem wśród czlonków sekcji tenisowej SPORTGAS. Wiecie, że w III edycji wystartowało ponad 50 zawodników i zawodniczek o różnym poziomie zaawansowania, podzielonych na cztery grupy właśnie według umiejętności: Złotą (kobiety), dwie Pomarańczowe (obie "koedukacyjne") oraz Żółtą (także mieszana). Takie kryteria zapewniają wyrównaną walkę na korcie i niesamowite emocje w każdym meczu.

Już teraz zachęcamy do potwierdzenia chęci wzięcia udziału w IV edycji SPORTGAS TENNIS CHALLENGE, która rozpocznie się 1 czerwca. Zapisy przyjmujemy do 25 maja. Wystarczy wysłać maila na: tenis<>sportgas.pl.

Na ten sam adres, ale do 10 maja, kierujcie zgłoszenia do uczestnctwa w podsumowaniu III edycji, na które zapraszamy w sobotę 22 maja na korty MTC Warszawa (ul. Morelowa 8). Do zobaczenia!