Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Regaty SPORTGAS SAILING CUP 2021 - Zalew Zegrzyński

Już w weekend 28-30 maja odbędą się pierwsze w tym sezonie regaty z cyklu SPORTGAS SAILING CUP 2021. Widzimy się wszyscy i rozwijamy żagle na Zalewie Zegrzyńskim! Z jeszcze większym rozmachem, niż dotychczas będziemy rywalizować w kilkuosobowych zgranych załogach.
 
Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcecie Państwo, wraz ze współpracownikami, wziąć udział w Regatach SPORTGAS SAILING CUP. Zgłoszenia już można wysyłać na adres: zagle@sportgas.pl, a szczegóły organizacyjne znajdziecie poniżej w załącznikach, a także na naszej stronie  https://sportgas.pl/zeglarstwo. Więcej informacji będziemy przekazywać bezpośrednio zainteresowanym uczestnikom.

W dniach 28-30 maja na Zalewie Zegrzyńskim nastąpi otwarcie szerszego projektu żeglarskiego, ponieważ ta dyscyplina sportu wyjątkowo przypadła Wam do gustu. Podczas wrześniowych Regat o Puchar Prezesa PGNiG SA w Górkach Zachodnich (Gdańsk) przekonaliśmy się, jak wielka #Pasja i pozytywna #Energia rodzi się w trakcie współpracy wewnątrz kilkuosobowych załóg. A dynamiczna i wciągająca rywalizacja na falach to wspaniała recepta na aktywny #Relaks.   

Dlatego z wielką radością zapraszamy Was na otwarcie cyklu SPORTGAS SAILING CUP 2021, które zaplanowaliśmy w dniach 28-30 maja na Zalewie Zegrzyńskim. Miesiąc później wystartujemy wszyscy na Mazurach w Regatach o Puchar Prezesa PSG (25-27 czerwca), a zamkniemy tegoroczną rywalizację na wodach Zatoki Gdańskiej podczas wrześniowych Regat o Puchar Prezesa PGNiG SA (17-19 września).

Wszystkie regaty z cyklu SPORTGAS SAILING CUP 2021 będą się odbywać się z zachowaniem niezbędnych procedur sanitarnych pozwalających zapewnić bezpieczeństwo uczestników.
 
Ze sportowym pozdrowieniem,
Waldemar Mnich
Prezes Sportgas

Załączniki:
Karta zgłoszeniowa
Regulamin Regat
Program ramowy
Oświadczenie Covid-19