Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Regaty Żeglarskie o Puchar Prezesa PSG

Projekt SPORTGAS SAILING CUP 2021 mocno nabiera wiatru w żagle, dlatego już zapraszamy na drugą odsłonę naszego cyklu. Już w dniach 25-27 czerwca na wodach jeziora Roś k/Pisza odbędą się Regaty Żeglarskie o Puchar Prezesa Polskiej Spółki Gazownictwa. Kompletujcie załogi i zbierajcie siły, bo rywalizacja na wodzie zapowiada się bardzo interesująco! 

Dlatego już teraz rezerwujcie w kalendarzu ostatni weekend czerwca, bo wtedy będziemy spełniać wspólnie marzenia unosząc się na falach przygody. A emocji i poważnej rywalizacji pod żaglami nie zabraknie, bo na linii startu pojawią się załogi PGNiG, PGNiG Termika, EuroPolGaz, Gaz-Systemu i inne.

Regaty Żeglarskie o Puchar Prezesa PSG, druga impreza tegorocznego cyklu SPORTGAS SAILING CUP, to jest też wyjątkowa propozycja miłego spędzenia czasu w gronie ludzi zakochanych w żeglarskich wyzwaniach i łapiących pozytywne emocje. To nie tylko świetna okazja do integracji, ale też do zawiązania nowych przyjaźni i znajomości ludzi z naszej branży. Nie zamykajcie się na możliwość wyjścia z przymusowej izolacji spowodowanej przez pandemię. 

W Sportgas wiemy jak spełniać marzenia i nie boimy się wyzwań, które wszystkim nam sprawiają radość i pomagają przekonać się jak ważny w codzienności jest aktywny #Relaks. Jest w nas ogromna #Pasja i pozytywna #Energia. Dlatego w tym roku postanowiliśmy rozszerzyć projekt SPORTGAS SAILING CUP 2021. Pierwsza impreza z tego cyklu już za nami - Udany start SPORTGAS SAILING CUP 2021. Kolejna tuż, tuż. Podsumujemy wszystko we wrześniu podczas Regat Żeglarskich o Puchar Prezesa PGNiG.

Teraz zapraszamy do udziału w Regatach o Puchar Prezesa PSG. Wspólnie rozwiniemy szeroko żagle!
Sczegóły poniżej w załącznikach.

Załączniki:
Karta zgłoszeniowa
Regulamin Regat
Oświadczenie Covid-19
Ramowy program