Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Regaty Żeglarskie Sportgas Sailing Cup 2022 o Puchar Prezesa PGNiG TERMIKA.

W weekend 27-29 maja br. odbędą się pierwsze w tym sezonie Regaty  Żeglarskie SPORTGAS SAILING CUP 2022 o Puchar Prezesa PGNiG TERMIKA SA. Widzimy się wszyscy i rozwijamy żagle na Zalewie Zegrzyńskim! Z jeszcze większym rozmachem, niż dotychczas będziemy rywalizować w kilkuosobowych zgranych załogach.

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcecie Państwo, wraz ze współpracownikami, wziąć udział w Regatach. Zgłoszenia można wysyłać na adres: zagle@sportgas.pl uzupełniając kartę zgłoszeniową załączoną poniżej o właściwe dane.

Podczas wrześniowych Regat o Puchar Prezesa PGNiG SA w Górkach Zachodnich (Gdańsk) przekonaliśmy się, jak wielka #Pasja i pozytywna #Energia rodzi się w trakcie współpracy wewnątrz kilkuosobowych załóg. A dynamiczna i wciągająca rywalizacja na falach to wspaniała recepta na aktywny #Relaks - Regaty Żeglarskie o Puchar Prezesa PGNiG SA zamknęły sezon na wodzie (sportgas.pl).

Dlatego z wielką radością zapraszamy Was na otwarcie tegorocznego cyklu regatowego SPORTGAS SAILING CUP 2022, które zaplanowaliśmy w dniach 27-29 maja br. na Zalewie Zegrzyńskim. Miesiąc później wystartujemy wszyscy na Mazurach w Regatach o Puchar Prezesa PSG (25-27 czerwca), a zamkniemy tegoroczną rywalizację na wodach Zatoki Gdańskiej podczas wrześniowych Regat o Puchar Prezesa PGNiG SA (17-19 września).

Jednocześnie zapewniamy, że Regaty odbywać się będą z zachowaniem niezbędnych procedur sanitarnych pozwalających zapewnić bezpieczeństwo uczestników.
 
Ze sportowym pozdrowieniem,
Waldemar Mnich
Prezes Sportgas

Załączniki:
Karta zgłoszeniowa
Regulamin Regat
Program ramowy