Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Regaty żeglarskie Sportgas Sailing Cup 2023 o Puchar Prezesa PGNiG TERMIKA SA

Podobnie jak w ubiegłym roku w weekend - 26-28 maja br. odbędą się pierwsze w tym sezonie Regaty Żeglarskie SPORTGAS SAILING CUP 2023 o Puchar Prezesa PGNiG TERMIKA SA. Widzimy się wszyscy i rozwijamy żagle na Zalewie Zegrzyńskim! Z jeszcze większym rozmachem, niż dotychczas będziemy rywalizować w kilkuosobowych zgranych załogach.
Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcecie Państwo, wraz ze współpracownikami, wziąć udział w Regatach. Zgłoszenia można wysyłać na adres: zagle@sportgas.pl uzupełniając kartę zgłoszeniową załączoną poniżej o właściwe dane.
Podczas wrześniowych Regat o Puchar Prezesa PGNiG SA w Górkach Zachodnich (Gdańsk) przekonaliśmy się, jak wielka #Pasja i pozytywna #Energia rodzi się w trakcie współpracy wewnątrz kilkuosobowych załóg. A dynamiczna i wciągająca rywalizacja na falach to wspaniała recepta na aktywny #Relaks - Podsumowanie Regat o Puchar Prezesa PGNiG (sportgas.pl).
Dlatego z wielką radością zapraszamy Was na otwarcie tegorocznego cyklu regatowego SPORTGAS SAILING CUP 2023, które zaplanowaliśmy w dniach 26-28 maja br. na Zalewie Zegrzyńskim. Miesiąc później wystartujemy wszyscy na Mazurach w Regatach o Puchar Prezesa PSG (22-25 czerwca), a zamkniemy tegoroczną rywalizację na wodach Zatoki Gdańskiej podczas wrześniowych Regat (15-17 września).

Jednocześnie zapewniamy, że Regaty odbywać się będą z zachowaniem niezbędnych procedur sanitarnych pozwalających zapewnić bezpieczeństwo uczestników.
 
Ze sportowym pozdrowieniem,
Waldemar Mnich
Prezes Sportgas

Załączniki:
Karta zgłoszeniowa
Regulamin Regat
Ramowy program