Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Relacja z zawodów - Strzał w 10.

W sobotę 18 marca 2023 roku odbyły się zawody „Strzał w 10", zorganizowane przez sekcję strzelecką Stowarzyszenia Sportgas. Strzelaliśmy na terenie strzelnicy Legii Warszawa w Rembertowie. W zawodach wzięło udział ponad pięćdziesięcioro uczestników, którzy rywalizowali w czterech konkurencjach (TRAP, karabin sportowy, pistolet sportowy, pistolet centralnego zapłonu).
Oprócz zawodów, odbyło się także szkolenie podstawowe z obsługi pistoletu, które zakończyło się strzelaniem z pistoletu bocznego i centralnego zapłonu.
Podczas zawodów panowała uczciwa rywalizacja, a wszyscy uczestnicy bawili się doskonale. W ręce zwycięzców, którzy strzelali najcelniej w poszczególnych konkurencjach trafiły pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe. 

Poniżej przedstawiamy wyniki dla poszczególnych konkurencji. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Kategoria Pistolet Centralnego Zapłonu (Pcz 10z13):
1. Piotr Stępień
2. Waldemar Mnich
3. Andrzej Dańczak
IMG_9265[29137]
Kategoria Trap 10:
1. Paweł Majewski
2. Andrzej Dańczak
3. Paweł Trybulski
IMG_9256[29133]
Kategoria Karabin Sportowy (Ksp 10z13):
1. Marek Czerwiński
2. Paweł Majewski
3. Krzysztof Mnich
IMG_9254[29132]
Kategoria Pistolet Sportowy (Psp 10z13):
1. Marek Czerwiński
2. Andrzej Baltyzar
3. Andrzej Dańczak
dekoracja_strzal007
W przypadku grupy początkującej, wyniki prezentują się następująco:

Kategoria Pistolet Sportowy (Psp 10):
1. Marcin Sęk
2. Bartłomiej Mazurkiewicz.
3. Andrzej Olsztyński.
dekoracja_strzal017
Kategoria Pistolet Centralnego Zapłonu (Pcz 10):
1. Bartłomiej Mazurkiewicz
2. Marcin Sęk
3. Przemysław Szyszka
dekoracja_strzal014_1
Jednocześnie chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom i partnerom za udział w tych wyjątkowych zawodach i zapraszamy serdecznie na kolejne wydarzenia Towarzystwa Sportgas, w tym sekcji strzeleckiej. Jesteśmy przekonani, że udział w zawodach strzeleckich, które organizuje sekcja strzelecka stowarzyszenia Sportgas, może stać się początkiem nowej pasji. Dlatego zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze nie są członkami naszej sekcji, do wstąpienia i dołączenia do naszej społeczności. Razem będziemy mogli rozwijać swoje umiejętności strzeleckie, brać udział w zawodach, a także integrować się i spędzać czas w miłej atmosferze. 
Jedną z wielu zalet związanych z członkostwem w sekcji strzeleckiej Sportgas jest możliwość uzyskania pozwolenia na broń do celów sportowych. Dzięki temu, osoby zainteresowane strzelectwem, mogą legalnie posiadać broń i uczestniczyć w zawodach strzeleckich. Ponadto, sekcja strzelecka Sportgas oferuje wiele innych możliwości, takich jak szkolenia z zakresu obsługi broni i bezpieczeństwa, a także organizuje zawody i imprezy integracyjne dla swoich członków. Udział w takich inicjatywach stanowi okazję do rozwijania swoich umiejętności, poznawania nowych osób i spędzania czasu w miłej atmosferze.

Organizator: Sportgas
Partner Strategiczny: Polska Spółka Gazownictwa