Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Rowery

Każdy nas kiedyś jeździł na dziecięcym rowerku dziecięcym z bocznymi kołami. Ale potem przychodził moment, kiedy potrzebna była jeszcze większa #Energia, by bez dodatkowej pomocy złapać równowagę i pędzić samodzielnie na dwóch kołach. Dla wielu z nas pozostał to epizod w przeszłości.

Ale dla innych jazda na rowerze to prawdziwa #Pasja, którą realizują na co dzień wybierając rower jako zdrowy i ekologiczny sposób poruszania się po zakorkowanym mieście. Są też prawdziwi fani kolarstwa, którzy nie ograniczają się do śledzenia w telewizyjnych transmisji z Tour de France czy Giro d'Italia.

Oni wiedzą, że kolarstwo w amatorskim wydaniu to nie tylko świetny sposób na #Relaks i regenerację oraz poprawę swojej kondycji fizycznej. Z myślą o nich otworzyliśmy sekcję rowerową Sportgas. Jeśli chcecie brać udział we wspólnych wyjazdach rekreacyjno-treningowych, zapraszamy do zapisywania się. Zgłoszenia i wszelkie zapytania proszę kierować droga mailową na adres: rowery<>sportgas.pl.

Warto zapoznać się z Regulaminem sekcji rowerowej i dołączyć do nas, tym bardziej, że w planach mamy nie tylko wspólne treningi w Warszawie i okolicach, ale i starty w mistrzostwach branżowych.

Kierownik sekcji:
Barbara Kotlarek - Kmin

e-mail: barbara.kotlarek<>sportgas.pl

Aktualności