Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Rusza SPORTGAS TENNIS CHALLENGE II

Zapraszamy członków Stowarzyszenia Sportgas do udziału w drugiej edycji SPORTGAS TENNIS CHALLENGE, która rozpocznie się już 15 czerwca. Gwarantowana niesamowita #Pasja, pozytywna #Energia i aktywny #Relaks. Zapisy potrwają do końca maja. Czekamy na Was!

Przekonaliśmy się, że polubiliście sportowe wyzwanie i możliwość konfrontacji formy w krótkich meczach na punkty, rozgrywanych w formacie pojedynczego seta i w systemie każdy z każdym w kilkunastoosobowej grupie. Dodatkowych emocji dostarcza tabela uzupełniana na bieżąco w oparciu o rezultaty kolejnych meczów, która wyłoni zwycięzców.

W II edycji SPORTGAS TENNIS CHALLENGE planujemy rywalizację w czterech grupach o różnym poziomie zaawansowania gry i umiejętności (w skali 1-5, poziom 5 - to poziom zawodniczy), w tym po raz pierwszy w deblu!

Poziomy:

grupa A (kobiety i mężczyźni, poziom 2)

grupa B (kobiety i mężczyźni, poziom 3)

grupa kobiet (poziom 2)

grupa gry podwójnej

Wszelkie pytania, a przede wszystkim zgłoszenia do udziału proszę proszę kierować na adres: tenis@sportgas.pl. Przypominamy, że ostateczny termin zapisywania się do SPORTGAS TENNIS CHALLENGE mija 31 maja, a rywalizację rozpoczynamy już 15 czerwca 2020 roku. Nasz projekt realizujemy dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu.

Właśnie w połowie czerwca poznamy zwycięzców I edycji SPORTGAS TENNIS CHALLENGE, który na dwa miesiące został zawieszony wskutek epidemii koronawirusa. Jednak 4 maja wróciliśmy na korty i wznowiliśmy rozgrywki w trzech grupach: pomarańczowej (12 śmiałków z sekcji tenisowej Sportgas), żółtej (10 uczestników) oraz złotej (rywalizuje w niej 12 pań). Trzymamy kciuki za wszystkich członków Stowarzyszenia Sportgas, którzy podjęli to wyzwanie wiedząc jak ważna w naszym życiu są: niesamowita #Pasja, pozytywna #Energia i aktywny #Relaks.

Pamiętajmy jednak o zachowaniu bezpieczeństwa nas wszystkich i bezwzględnym przestrzeganiu procedur sanitarnych i tym, że na korcie mogą jednocześnie przebywać maksimum cztery osoby!

Musimy pamiętać o właściwym przygotowaniu: obowiązku noszenia maseczek ochronnych na twarzy w drodze na kort i schodzeniu z niego (w trakcie gry nie trzeba ich nosić); wchodzeniu na obiekt w stroju sportowym (szatnie i łazienki będą zamknięte, a czynne tylko toalety); posiadaniu własnego sprzętu do gry (nie będzie możliwości wypożyczenia na miejscu); używaniu oznaczonych wcześniej przez nas piłek przypisanych w ten sposób do danego kortu; sprawnym opuszczaniu obiektu po skończonej grze, bo obsługa będzie potrzebowała około kwadransa na zdezynfekowanie ławeczek i otoczenia, zanim na kort będą mogły wejść kolejne osoby.

Bardziej szczegółowe procedury przygotowane przez Polski Związek Tenisowy znajdziecie tutaj: https://pzt.pl/3_154_9878/nowe-procedury-dla-obiektow-tenisowych.aspx

W dobie koronawirusa, w myśl zaleceń Ministerstwa Zdrowia, możemy śmiało zrezygnować z podawania sobie rąk na przywitanie i po zakończonym meczu. Bądźmy rozważni i niech łączy nas niesamowita #Pasja, pozytywna #Energia, aktywny #Relaks, ale też troska o bezpieczeństwo nas wszystkich!