Ruszyła I edycja Challengera Sportgas

W grudniu ruszyła I edycja tenisowego Challengera Sportgas. Rywalizacja toczy się w zamkniętej, 12-osobowej grupie zawodników i zawodniczek prezentujących porównywalny poziom umiejętności gry (w skali 1-5 - poziom zaawansowania 2-3). Każdy uczestnik rozegra 11 meczów, składających się z jednego seta. To dużo i mało, bo nie ma zbyt wielkiego marginesu błędu. Dlatego będzie ważna wielka #Pasja do gry i pozytywna #Energia w każdym gemie, ba w każdej wymianie piłek.

Rywalizacja w ramach Challengera Sportgas zakończy się w drugiej połowie marca przyszłego roku, więc uczestnicy znajdą czas na niezbędny #Relaks. O wynikach będziemy informować na stronie www.sportgas.pl oraz na fanpage'u na FB.

Taką formułą rywalizacji chcemy zmobilizować do dodatkowej aktywności członków sekcji tenisowej Sportgas, tworząc okazję do integracji i dalszego rozwoju umiejętności tenisowych. Program jest otwarty na kolejnych zawodników i nowe grupy rozgrywkowe, więc zapraszamy do kontaktu z nami drogą mailową tenis<>sportgas.pl.