Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Sekcja tenisowa zaprasza na obóz tenisowy w Bieszczadach.

W tym roku Sportgas zaprasza na wyjątkową wyprawę w nie do końca wciąż odkryte Bieszczady, na obóz tenisowy i nie tylko. Będą z nami również miłośnicy innych dyscyplin sportu, bo to miejsce daje nam duże możliwości aktywnej kreacji. Jak było w tamtym roku wiedzą tylko ci, co byli - W krainie przygody i dzikiej przyrody (sportgas.pl).

W tym roku, podobnie jak w poprzednim, oprócz treningów na korcie dla dzieci i dorosłych oraz rozgrywania tenisowych meczów, planujemy ciekawe wyprawy rowerowe oraz trekking górski. Naszym celem jest stworzenie Wam jak najwięcej możliwości do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

Aktywny #Relaks to jeden z najistotniejszych kierunków działalności Sportgas już od blisko 19 lat. Z każdym rokiem i każdym projektem zyskujemy nowe doświadczenia, wiedzę o potrzebach i oczekiwaniach członków stowrzyszenia. Cieszy nas niesamowita #Pasja i pozytywna #Energia jaką wnosicie we wszystkie wyjazdy i wydarzenia, dlatego realizujemy wciąż nowe pomysły i projekty.     

Mamy nadzieję, że w tym roku obóz tenisowy w Bieszczadach będzie co najmniej równie udany, jak poprzedni, a nawet bardziej biorąc pod uwagę dodatkowe aktywności w pięknych okolicznościach przyrody. Szykujcie już rowery i szlifujcie kondycję na długie górskie wyprawy, bo każdy znajdzie coś dla siebie! 

Zainteresowanych wyjazdem zapraszamy do kontaktu mailowego: tenis<>sportgas.pl.