Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Siatkówka

Chyba każdy z nas nie raz miał okazję na trybunach lub przed telewizorem śpiewać „Polska, biało-czerwoni” i rytmicznie zagrzewać do walki siatkarskie reprezentacje kraju walczące o najważniejsze tytuły i medale. Podobno wyróżnia nas niespotykana #Pasja, a pozytywna #Energia pomaga drużynom nawet w najtrudniejszych sytuacjach i błyskawicznie przenosi się na parkiet, za sprawą niepowtarzalnej atmosfery na meczach w Polsce, której zazdroszczą nam największe sportowe areny.

Ale siatkówka to nie tylko mecze reprezentacji na międzynarodowych imprezach, czy rozgrywki ligowe zawodowców. To także doskonały sposób na prawdziwy #Relaks wśród zapalonych kibiców, którzy sami również lubią odbijać piłkę, nie tylko na plaży podczas wakacyjnych wyjazdów.

Kilka lat temu w ramach stowarzyszenia Sportgas znalazła się grupka zapaleńców, którzy przekonali nas do stworzenia sekcji piłki siatkowej. Początkowo była to dosłownie garstka osób, które po pracy szukały możliwości gry i dobrej zabawy. Teraz to grono liczy już co najmniej kilkanaście osób, regularnie szlifujących swoje umiejętności i czerpiących radość ze wspólnego spędzania czasu i amatorskiej rywalizacji na siatkarskim parkiecie.

Warto dodać, że od jakiegoś czasu naszą sekcję siatkówki zawojowały panie, które błyskawicznie stworzyły silny i zgrany team. To one zwyciężyły w Szczyrku w Mistrzostwach w Piłce Siatkowej o Puchar Prezesa PGNiG S.A. Wygrały także Sandomierski Turniej Piłki Siatkowej w Ulanowie, a z pewnością to dopiero początek ich udanych występów. Czekamy na kolejne sukcesy i mocno trzymamy kciuki za nasz team.

Jeśli, podobne jak my, lubicie siatkówkę i chcecie do nas dołączyć, to nic trudnego. Nasza sekcja z chęcią pozyska nowych członków, dla których równie ważna jest szczera #Pasja, pozytywna #Energia i doceniających jak wielką rolę w życiu powinien odgrywać aktywny #Relaks.

Warto do nas dołączyć!