Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Sportgas Challenge Day,

Zanim wpadniecie całkowicie w wir przedświątecznych porządków i zakupów, znajdźcie chwilę na aktywny relaks, tak ważny dla naszego zdrowia. Mamy dla Was świetną propozycję na tenisowe popołudnie na kortach Prestige Spójnia Dolna (Żoliborz). Już w następną sobotę, 12 grudnia, zapraszamy od godziny 14.30 na SPORTGAS CHALLENGE DAY. 
 
Właśnie wtedy ruszy pełną parą już III edycja SPORTGAS TENNIS CHALLENGE, bo rozegramy pierwsze mecze zaliczane do klasyfikacji cyklu, którego zakończenie planujemy w kwietniu. Bierze w nim udział ponad 50 śmiałków, podzielonych na cztery grup; Złotą (kobiety), dwie Pomarańczowe (obie "koedukacyjne") oraz Żółta (także mieszana). Gracze zostali rozdzieleni według podobnego poziomu umiejętności, co gwarantuje wyrównaną walkę na korcie.
   
Jeśli słyszeliście o SPORTGAS TENNIS CHALLENGE i zastanawiacie się czy się nie zapisać do kolejnej edycji, przyjdźcie, zobaczycie z bliska i przekonacie się, że warto! 12 grudnia będzie okazja pograć w tenisa, złożyć sobie świąteczne życzenia, podsumować tegoroczne imprezy tenisowe Sportgas oraz wziąć udział w loteriach i konkursach. Mile widziane Śnieżynki i Mikołajowie.

Zapraszamy! Widzimy się wszyscy już w sobotę 12 grudnia, od godziny 14.30, na Kortach Tenisowych Prestige Spójnia Dolna, (ul. Wybrzeże Gdyńskie 2a, Żoliborz). Zgłoszenia kierujcie na adres: tenis<>sportgas.pl.