Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Sportgas Challenge Day, 20 marzec 2021

KOMUNIKAT!!!

Z uwagi na sytuację pandemiczną w kraju związaną z COVID-19 i trudne do przewidzenia dalsze implikacje z tym związane, postanowiliśmy przełożyć Sportgas Challenge Day na inny termin, który zakomunikowany zostanie odpowiednio wcześniej. Niniejsza decyzja została podjęta w trosce o zdrowie nas wszystkich i mamy nadzieję, że zostanie przyjęta ze zrozumieniem.


Pamiętacie nasze przedświąteczne tenisowe granie w grudniu na kortach Prestige Spójnia Dolna? Zapraszamy na otwarcie wiosny na SPORTGAS CHALLENGE DAY w tym samym miejscu, już w sobotę 20 marca, po południu. Nikogo z Was nie może zabraknąć! 

Jak wiecie, od 12 lutego możemy znów cieszyć się grą w tenisa na kortach w hali i pod balonami. Mamy więc wszyscy możliwość do treningów i budowania formy przed SPORTGAS CHALLENGE DAY. Ale pamiętajmy, żeby robić to z rozwagą, przestrzegając niezbędnych procedur sanitarnych!  

Przypominamy, że wciąż rozgrywamy mecze w ramach III edycji SPORTGAS TENNIS CHALLENGE, której zakończenie planujemy w kwietniu. Wystartowało w niej ponad 50 zawodników i zawodniczek o różnym poziomie zaawansowania, podzielonych na cztery grupy właśnie według umiejętności: Złotą (kobiety), dwie Pomarańczowe (obie "koedukacyjne") oraz Żółtą (także mieszana). Takie kryteria zapewniają wyrównaną walkę na korcie.
   
Chcecie zobaczyć jak emocjonujące pojedynki toczą uczestnicy SPORTGAS TENNIS CHALLENGE? Tym bardziej, że rywalizacja wkracza w decydującą fazę, więc meczą są coraz bardziej zacięte. Widzimy się wszyscy w sobotę 20 marca po południu na dobrze Wam znane już korty Prestige Spójnia Dolna (ul. Wybrzeże Gdyńskie 2a, Żoliborz). Przyjdzie, a przekonacie się sami, być może zdecydujecie się na start w IV edycji naszego "challenge'a". 

Oczywiście na SPORTGAS CHALLENGE DAY obowiązkowo weźcie rakiety i stroje sportowe, bo będzie dużo okazji do gry na kortach, również na punkty. Zgłoszenia kierujcie na adres: tenis<>sportgas.pl.