Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

SPORTGAS TENNIS CHALLENGE NA FINISZU

Już w najbliższy dniach poznamy zwycięzców I edycji SPORTGAS TENNIS CHALLENGE. Najlepsi odbiorą nagrody w sobotę 20 czerwca podczas SPORTGAS TENNIS DAY 2020 (w godz. 14-20 na kortach MTC Warszawa przy ul. Morelowej 8). Zapraszamy.

SPORTGAS TENNIS CHALLENGE ruszył w grudniu, ale na wiosnę na prawie trzy miesiące został zawieszony wskutek epidemii koronawirusa. Jednak 4 maja wróciliśmy na korty i wznowiliśmy rozgrywki w trzech grupach: pomarańczowej (12 śmiałków z sekcji tenisowej Sportgas), żółtej (10 uczestników) oraz złotej (rywalizuje w niej 12 pań).

Rywalizacja toczy się w systemie każdy z każdym, a mecze w formacie pojedynczego seta. Dodatkowych emocji dostarcza na bieżąco uzupełniana tabela w oparciu o rezultaty kolejnych spotkań, która wyłoni triumfatorów pierwszej edycji. Już 20 czerwca otrzymają oni efektowne puchary, warto ich poznać i im pogratulować.

Jednocześnie przypominamy, że pod koniec miesiąca ruszy II edycja SPORTGAS TENNIS CHALLENGE, do której zapisy trwają do 15 czerwca! Zapraszamy wszystkich chętnych do zgłaszania się. Planujemy rywalizację w trzech kilkunastoosobowych grupach graczy po podobnym stopniu zaawansowania i umiejętności (w skali 1-5, skala 5 to poziom zawodniczy): dwie grupy kobiet i mężczyzn oraz grupę kobiet.

Chęć startu w SPORTGAS TENNIS CHALLENGE proszę zgłaszać na adres: tenis@sportgas.pl. Można też się z nami kontaktować przez profil na FB: https://www.facebook.com/SportGas/ Zachęcamy do udziału, który gwarantuje, że połączy nas #Pasja do tenisa oraz wypełnią pozytywna #Energia i aktywny #Relaks w gronie najbliższych i przyjaciół równie mocno zakręconych na punkcie tenisa.

Jednocześnie przypominamy o zapisach na SPORTGAS TENNIS DAY 2020. W sobotę 20 czerwca będziemy mieli do dyspozycji kilka kortów na obiekcie MTC Warszawa przy ul. Morelowej 8. Na nich dzieci i młodzież będą mogli uczestniczyć w grach i zabawach ruchowych, poznać podstawy tenisa albo szlifować swoją technikę pod okiem profesjonalnych instruktorów. Rozegramy też turniej mikstów i debli losowanych, nie zapomnijcie więc rakiet i strojów sportowych.

Na miejscu pamiętajmy wszyscy o zachowaniu stosownych procedur epidemiologicznych związanych z ochroną przed koronawirusem. Cieszmy się tenisem i wspólnie spędźmy miło czas, ale dbając o nasze bezpieczeństwo i zdrowie.

Wstęp wolny. Decydować będzie kolejność zgłoszeń, które należy kierować do dnia 15 czerwca na adres mailowy: tenis@sportgas.pl.

Projekt aktywizujący Sportgas jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu.

Wszelkie dodatkowe informacje o wszystkich działaniach sekcji tenisowej Sportgas można znaleźć na naszej stronie internetowej: https://www.sportgas.pl/tenis