Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

SPORTGAS TENNIS CHALLENGE vol. 4

Jeszcze nie opadł kurz ceglanej mączki po trzeciej edycji SPORTGAS TENNIS CHALLENGE, a już szykujemy się do startu czwartej odsłony tej rywalizacji. Są w niej szczere emocje, niesamowita #Pasja, wyrównana walka o każdy punkt i gem, pozytywna #Energia, ogromne zaangażowanie i aktywny #Relaks w najczystszej postaci. Zapraszamy do udziału!
 
Czwarta edycja rozpocznie się już 1 czerwca, a zapisy przyjmujemy pod adresem tenis<>sportgas.pl do 25 maja, więc nie zastanawiajcie się, tylko podejmijcie wyzwanie!

Tak w skrócie. SPORTGAS TENNIS CHALLENGE to bardzo dynamiczna rywalizacji oparta na systemie każdy z każdym, pojedynkach w formacie jednego seta, w grupach złożonych z zawodników i zawodniczek o podobnym poziomie gry i z wynikami uzupełnianymi na bieżąco, co ułatwia zorientowanie się w aktualnej sytuacji w tabeli.

Sami wybieracie dogodne terminy do rozegrania meczów i bezpośrednio wybieracie kolejność spotkań z poszczególnymi rywalami. Zapewniamy Wam korty, sprawną koordynację terminarza przez zaprawionych w bojach opiekunów poszczególnych grup. Gwarantujemy też spore emocje, bo podział na grupy następuje według kryterium zbliżonego poziomu umiejętności tenisowych uczestników, co gwarantuje wyrównany poziom gry i zacięte mecze.

SPORTGAS TENNIS CHALLENGE od początku okazał się strzałem w dziesiątkę, a każda kolejna edycja przyciąga większą liczbę uczestników, ale i grup koedukacyjnych, co dodatkowo uatrakcyjnia rywalizację na korcie.

Jeśli chcecie osobiście poznać zwycięzców III edycji naszego challenge'a i dopytać ich o wrażenia, to zapraszamy już w sobotę 21 maja na korty MTC Warszawa (ul. Morelowa 8). Podsumujemy ten etap rywalizacji podczas Otwartego Dnia Tenisa - SPORTGAS TENNIS DAY 2021. Do zobaczenia!