Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

SPORTGAS TENNIS DAY 2021

Coraz bardziej wiosenna aura zachęca do gry na otwartych kortach, dlatego w sobotę, 22 maja, przygotowujemy dla Was Dzień Otwarty Tenisa na kortach Morelowa Tenis Club. Zapamiętajcie tę datę, bo nie może nikogo zabraknąć podczas SPORTGAS TENNIS DAY!

Będzie to wyjątkowy dzień dla wszystkich członków SPORTGAS, których łączy #Pasja do tenisa, rozpiera pozytywna #Energia i którzy wiedzą jak ważny jest w naszej codzienności aktywny #Relaks. Oczywiście cieszmy się ulubionym sportem rozsądnie, przestrzegając niezbędnych procedur sanitarnych. Tylko w ten sposób możemy zadbać wspólnie o nasze bezpieczeństwo!

Podczas SPORTGAS TENNIS DAY Waszej dyspozycji będzie siedem kortów, więc będziecie mieli okazję do intensywnej gry w tenisa, poprawiania techniki i podglądania innych w akcji. Przygotowujemy dla Was sporo atrakcji sportowych i możliwość bezpiecznej integracji w gronie członków sekcji tenisowej SPORTGAS.

Dzień Otwarty Tenisa na Morelowej będzie też okazją do podsumowania III już edycji SPORTGAS TENNIS CHALLENGE, więc będziemy mieli okazję do spotkania ze śmiałkami, którzy podjęli na początku roku wyzwanie w tej zaciętej rywalizacji. Dzięki niej przetrwaliśmy trudny dla nas wszystkich czas pandemii, dbając o kondycję fizyczną na korcie i przy okazji walcząc o punkty i jak najwyższe miejsce w tabelach. 

W trzeciej odsłonie SPORTGAS TENNIS CHALENGE wystartowało ponad 50 zawodników i zawodniczek o różnym poziomie zaawansowania, podzielonych na cztery grupy według poziomu umiejętności gry: Złotą (kobiety), dwie Pomarańczowe (obie "koedukacyjne") oraz Żółtą (także mieszana). Takie kryteria zapewniają wyrównaną walkę na korcie i niesamowite emocje w każdym meczu.

Chcecie dołączyć do tej rywalizacji i spotkać? Zapisujcie się do IV edycji SPORTGAS TENNIS CHALLENGE, która rozpocznie się 1 czerwca. Zgłoszenia przyjmujemy do 25 maja, a wystarczy wysłać maila na: tenis<>sportgas.pl.

Widzimy się wszyscy w sobotę 22 maja po południu na dobrze Wam znanych już kortach MTC (ul. Morelowa 8). Zgłoszenia kierujcie na adres: tenis<>sportgas.pl.

Do zobaczenia podczas SPORTGAS TENNIS DAY 2021!