Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Sportgas Tennis Day 2022

Wiosenna aura zachęca do gry w tenisa na otwartych kortach, dlatego w sobotę, 14 maja, przygotowujemy dla Was Dzień Otwarty Tenisa na kortach Morelowa Tenis Club. Zapamiętajcie tę datę, bo nie może nikogo zabraknąć podczas SPORTGAS TENNIS DAY!

Będzie to wyjątkowy dzień dla wszystkich członków SPORTGAS, których łączy #Pasja do tenisa, rozpiera pozytywna #Energia i którzy wiedzą jak ważny jest w naszej codzienności aktywny #Relaks
 
Podczas SPORTGAS TENNIS DAY do Waszej dyspozycji będzie początkowo siedem kortów, a od godz. 13:00 dziewięć kortów, więc będziecie mieli okazję do intensywnej gry w tenisa, poprawiania techniki i podglądania innych w akcji. Przygotowujemy dla Was sporo atrakcji sportowych i możliwość integracji w gronie członków sekcji tenisowej SPORTGAS. Osoby początkujące, dzieci i młodzież będą mogli odbyć swój pierwszy trening w życiu i przekonać się, że tenis mocno wkręca i to na całe życie. Bardziej zaawansowanych tenisowo graczy organizator zachęca do rywalizacji turniejowej w kategoriach takich jak: singiel pań, singiel panów i gra podwójna w formule indywidualnego zliczania gemów.
 
Dzień Otwarty Tenisa na Morelowej będzie też okazją do podsumowania V już edycji SPORTGAS TENNIS CHALLENGE, więc będziemy mieli okazję do spotkania ze śmiałkami, którzy podjęli na początku roku wyzwanie w tej zaciętej rywalizacji. Dzięki niej przetrwaliśmy trudny dla nas wszystkich czas pandemii, dbając o kondycję fizyczną na korcie i przy okazji walcząc o punkty i jak najwyższe miejsce w tabelach. 

W V odsłonie SPORTGAS TENNIS CHALENGE wystartowało ponad 70 zawodników i zawodniczek o różnym poziomie zaawansowania, podzielonych na 6 grup według poziomu umiejętności gry. Takie kryteria zapewniły wyrównaną walkę na korcie i niesamowite emocje w każdym meczu.
 
Już teraz warto pomyśleć o VI edycji, która rozpocznie się 1 czerwca. Zgłoszenia przyjmują koordynatorzy poszczególnych grup do 25 maja, a w przypadku osób chcących pierwszy raz  przystąpić do rywalizacji, wystarczy skorzystać z rejestracji online - Zapisy na VI edycję Sportgas Tennis Challenge.

Widzimy się wszyscy w sobotę 14 maja o godz. 11:00 na dobrze Wam znanych już kortach MTC (ul. Morelowa 8). 

Do zobaczenia podczas SPORTGAS TENNIS DAY 2022!

Link rejestracyjny poniżej: