Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

SPORTGAS TENNIS DAY tuż tuż

Zapraszamy wraz z rodzinami na SPORTGAS TENNIS DAY 2020. Widzimy się wszyscy w sobotę 20 czerwca, w godzinach 14-20 na kortach MTC Warszawa przy ul. Morelowej 8.

W luźnej sportowej atmosferze połączy nas #Pasja do tenisa, wypełni pozytywna #Energia i aktywny #Relaks w gronie najbliższych i przyjaciół równie mocno zakręconych na punkcie tenisa.

Przy okazji SPORTGAS TENNIS DAY 2020 podsumujemy I edycję SPORTGAS TENNIS CHALLENGE, rozgrywanego od początku roku w czterech grupach i zwycięzcom wręczymy nagrody. Przypominamy, że druga odsłona tej rywalizacji rozpocznie się już w połowie czerwca!

W sobotę 20 czerwca do naszej dyspozycji będą korty ziemne, a na nich dzieci i młodzież będą mogli uczestniczyć w grach i zabawach ruchowych, poznać podstawy tenisa albo szlifować swoją technikę pod okiem profesjonalnych instruktorów. Rozegramy też turniej mikstów i debli losowanych, nie zapomnijcie więc rakiet i strojów sportowych.

Na miejscu pamiętajmy wszyscy o zachowaniu stosownych procedur epidemiologicznych związanych z ochroną przed koronawirusem. Cieszmy się tenisem i wspólnie spędźmy miło czas, ale dbając o nasze bezpieczeństwo i zdrowie.

Wstęp wolny. Decydować będzie kolejność zgłoszeń, które należy kierować do dnia 17 czerwca na adres mailowy: tenis<>sportgas.pl.

Projekt aktywizujący Sportgas jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu.