Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Sportgas zaprasza członków sekcji na Sportowe Podsumowanie Roku

Mam przyjemność zakomunikować, że w tym roku, w dniu 25 listopada (sobota) br. na Stadionie Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej odbędzie się Jubileuszowe Sportowe Podsumowanie Roku na które już teraz serdecznie zapraszam wszystkich członków Towarzystwa Sportowo-Turystycznego "SPORTGAS". 
Agenda wieczoru zakłada:
18:00 - 20:00 - wejście na Stadion dla osób posiadających bilety na mecz (sala THE BOX dedykowana dla członków Sportgas)
20:00 - 21:45 - mecz ligowy Legia Warszawa - Warta Poznań (bilety dla zainteresowanych; liczba ograniczona, na indywidualne zapotrzebowanie, po udostępnieniu danych; aż do wyczerpania, zainteresownych biletami proszę o kontakt mailowy: pilka@sportgas.pl)
od 21:15 do 22:00 wejście na Stadion dla osób nie oglądających meczu (sala THE BOX dedykowana dla członków Sportgas)
22:00 - 23:00 - Sportowe Podsumowanie Roku 2023, w tym wręczenie pucharów i nagród:
a) najlepszym tenisistkom i tenisistom V Wielobranżowego Turnieju Tenisowego Sportgas Tennis Cup - Zapowiedź V Wielobranżowego Turnieju Tenisowego (sportgas.pl)
b) najlepszym zawodniczkom i zawodnikom Barbórkowego Strzału w 10 - Barbórkowy Strzał w 10. Podsumowanie edycji 2023 (sportgas.pl)
c) najlepszym tenisistom i tenisistkom 8 edycji Sportgas Tennis Challenge - Zapisz się na 8 edycję Sportgas Tennis Challenge
23:00 - ....... - c.d. wymiany doświadczeń, poglądów i integracji przy dobrej muzyce i w doborowym sportowym Towarzystwie. 
Aby tradycji Barbórkowych stało się zadość zapraszam przedstwicieli wszystkich sekcji sportowych do licznego przybycia, na poczęstunek i symboliczny kufel piwa. Wpiszecie się w nasze Jubileuszowe obchody 20 lat działalności statutowej SPORTGAS w branży energetycznej. Od lat łączymy ludzi z #PASJĄ, pozytywną #ENERGIĄ i szukających aktywnego #RELAKSU uprawiając tradycyjne w branży dyscypliny sportowe. 

Waldemar Mnich
Prezes SPORTGAS

Link do virtual tour po Stadionie Legii: https://stadion.legia.com
Wjazd dla Gości: brama 2 od ul. Łazienkowskiej
Wejście dla Gości: A1 od ul. Łazienkowskiej 
Sala dedykowana: THE BOX
Liczba miejsc ograniczona do 150. 
Link rejestracyjny poniżej: