Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Sportgas zaprasza na IV Wielobranżowy Turniej Tenisowy

Zapraszamy do udziału w IV edycji Wielobranżowego Turnieju Tenisowego Sportgas Tennis Cup 2022! Spotykamy się 19 listopada 2022 roku o godz. 12:00 na kortach Legia Tennis przy ul. Myśliwieckiej 4A, na których swoje mecze jeszcze tego lata rozgrywała nr 1 światowego tenisa – Iga Świątek. Rywalizacja toczyć się będzie w singlu kobiet oraz singlu męskim (w ramach rozgrywek Open lub w przypadku odpowiedniej liczby zawodników – w podziale na kategorie: Open oraz PRO). 

Bieżący przebieg Turnieju można śledzić klikając w link IV Wielobranżowey Turniej Tenisowy Sportgas Tennis Cup 2022 - TENIS - Baza turniejów | korty.org

Osoby zainteresowane udziałem w turnieju prosimy o zapisywanie się za pośrednictwem formularza (link) – zamknięcie listy uczestników: 17 listopada lub po osiągnięciu maksymalnej liczby graczy przewidzianych przez organizatora. Losowanie odbędzie się 18 listopada – o jego szczegółach będzie informować w późniejszym terminie.

W sobotę warto przyjść wcześniej!!! Startujemy już od godz. 10:45!!! Szkolenie mentalne silnie rekomendujemy. Więcej pod linkiem - Podsumowanie VI edycji Sportgas Tennis Challenge.

Formularz rejestracyjny poniżej: