Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Spotkanie węzełkowe sekcji żeglarskiej

6 kwietnia (sobota) br. to ważna data dla członków i sympatyków sekcji żeglarskiej Sportgas. Zapraszamy do Hybryd na kolejne spotkanie węzełkowe - ul. Złota 7/9/, godz. 18:00.
W programie:

  1. węzły i węzełki te praktyczne i te mniej znane - zawiązywanie, rozwiązywanie, łączenie końca z końcem, aż do skutku. Podobnie jak poprzednio zajęcia praktyczne prowadzi znany i lubiany instruktor ABC ŻEGLOWANIA - Jacek Turczynowicz, 
  2. prezentacja tegorocznego cyklu regat Sportgas Sailing Cup i kalendarza żeglarskiego na ten rok;
  3. integracja środowiskowa połączona z elementami tradycji żeglarskiej oraz ciekawymi relacjami z innych rejsów i/lub regat, w których uczestniczyli członkowie sekcji żeglarskiej Sportgas.
Organizator zapewnia dobre towarzystwo, VIP ROOM, pomoce dydaktyczne i realizację wydarzenia zgodnie z programem. Wystarczy potwierdzić swoją obecność drogą mailową: zagle@sportgas.pl - najpóźniej do 2 kwietnia br., w dniu wydarzenia opłacić wpisowe - 70 zł bezpośrednio w Klubie Hybrydy (dotyczy osób wcześniej zapisanych i będących na liście obecności, a w przypadku spóźnialskich, tylko w przypadku, gdy będą dostępne miejsca) i wziąć coś ze sobą (najlepiej dobry rum), gitarę i wspólnych znajomych tęskniących za falą i wiatrem.   
Widziamy się już wkrótce.
Fot 19